METAMORFOZY GWIAZD

Filip Chajzer pokazał swoje stare zdjęcia. Aż trudno uwierzyć, jak zmienił się przez 11 lat

Prezenterowi ubyło ponad 20 kilogramów

Rafał Kowalski 3 października 2019 16:57

Gdy Filip Chajzer zaczynał kilkanaście lat temu swoją przygodę z pracą w TVN, zdecydowanie nie wyglądał tak jak dziś. Nie jest tajemnicą, że prezenter miał dużą nadwagę i przez długi czas zupełnie się tym nie przejmował. Na szczęście dziś o nadprogramowych kilogramach, dziennikarz może mówić w czasie przeszłym. Jak wyglądał na starych zdjęciach?

Stare zdjęcia Filipa Chajzera

Wczoraj na swoim Instagramie prezenter zamieścił grafikę, na której położył obok siebie dwa identyfikatory. Jeden pochodzi z 2008 roku, drugi został wyrobiony teraz. Już na pierwszy rzut oka można zobaczyć, jak bardzo zmienił się dziennikarz na przestrzeni lat. Część internautów twierdziła, że czas jest łaskawy dla Filipa Chajzera...

Nie można jednak zapominać, że prowadzący Big Brothera dołożył wielu starań, by wyglądać tak jak dziś, czyli szczuplej o ponad 20 kilogramów. Gwiazdor dużo ćwiczył na siłowni, grał regularnie w squacha, przeszedł na dietę (od kilku tygodni prezenter zrezygnował na jakiś czas z mięsa), a do tego ubierać pomaga mu się stylistka.

Zobaczcie poniżej, jaką drogę przeszedł syn Zygmunta Chajzera. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.