Prezenterowi ubyło ponad 20 kilogramów

Rafał Kowalski 3 października 2019 16:57

Gdy Filip Chajzer zaczynał kilkanaście lat temu swoją przygodę z pracą w TVN, zdecydowanie nie wyglądał tak jak dziś. Nie jest tajemnicą, że prezenter miał dużą nadwagę i przez długi czas zupełnie się tym nie przejmował. Na szczęście dziś o nadprogramowych kilogramach, dziennikarz może mówić w czasie przeszłym. Jak wyglądał na starych zdjęciach?

Stare zdjęcia Filipa Chajzera

Wczoraj na swoim Instagramie prezenter zamieścił grafikę, na której położył obok siebie dwa identyfikatory. Jeden pochodzi z 2008 roku, drugi został wyrobiony teraz. Już na pierwszy rzut oka można zobaczyć, jak bardzo zmienił się dziennikarz na przestrzeni lat. Część internautów twierdziła, że czas jest łaskawy dla Filipa Chajzera...

Nie można jednak zapominać, że prowadzący Big Brothera dołożył wielu starań, by wyglądać tak jak dziś, czyli szczuplej o ponad 20 kilogramów. Gwiazdor dużo ćwiczył na siłowni, grał regularnie w squacha, przeszedł na dietę (od kilku tygodni prezenter zrezygnował na jakiś czas z mięsa), a do tego ubierać pomaga mu się stylistka.

Zobaczcie poniżej, jaką drogę przeszedł syn Zygmunta Chajzera. 

1/5
Filip Chajzer
Copyright @INSTAGRAM
1/5

 Filip Chajzer 2008 vs 2019

2/5
Copyright @East News
2/5

 Filip Chajzer, 2006

3/5
Copyright @East News
3/5

 Filip Chajzer, 2010

4/5
Copyright @East News
4/5

 Filip Chajzer, 2015

5/5
Copyright @East News
5/5

 Filip Chajzer, 2017

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.