Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Farna jest w drugiej ciąży! Artystka potwierdziła radosną nowinę

Opublikowała wymowne zdjęcia na Instagramie

Konrad Szczęsny 10 listopada 2021 16:46
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

A jednak! Ewa Farna jest w drugiej ciąży. Artystka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, które są potwierdzeniem, że spodziewa się dziecka. Fani nie posiadają się ze szczęścia i gratulują przyszłej mamie!

Ewa Farna jest w drugiej ciąży. Pokazała pierwsze zdjęcia brzuszka

Niebawem na rynku ukaże się kolejna płyta w dorobku 28-latki, która będzie nosiła tytuł „Umami”. Dziś na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Ewa Farna zaprezentowała listę utworów, które się na niej znajdą. Zrobiła to jednak w niezwykle wymowny sposób. Okazuje się, że wraz z mężem, Martinem Chobotem, artystka spodziewa się drugiego dziecka!

„Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty UMAMI📀 Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa🤰🏽🤰🏽😁😁👼👼❤️❤️ #umami #umamy”, podpisała fotografie rozanielona piosenkarka.

W komentarzach z miejsca zaroiło się od gratulacji zarówno w języku polskim, jak i czeskim. Wśród tych, którzy się do nich dołączyli, znalazła się m.in. Margaret. My również przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy sławnej mamie oraz maleństwu zdrówka!

Czytaj także: Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Fani nie kryją zachwytu: „Jak tata!”

Ewa Farna: życie prywatne. Mąż, syn

Słynie z tego, że rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Jednak gdy zdarzy się w nim coś wyjątkowego, osobiście o tym informuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak było, gdy we wrześniu 2017 wzięła ślub z Martinem Chobotem, gitarzystą, który do niedawna był członkiem jej zespołu.

Para również pierwszą ciążę Ewy Farnej ogłosiła w wyjątkowy sposób. Na jej oficjalnych kanałach zdecydowali się opublikować uroczy, intymny filmik. Pod jego koniec zostały zamieszczone kadry, które ukazywały sporych rozmiarów ciążowy brzuszek wokalistki. W czerwcu 2019 roku potwierdzili, że po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł wówczas ich synek, któremu nadali imię Artur. 

28-latka konsekwentnie nie pokazuje jego twarzy i chroni w ten sposób prywatność pociechy.  

Czytaj także: Ewa Farna o najgorszych wyzwiskach: „Czytałam, że jestem pontonem z 8 brodami”. To nie wszystko...

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.