Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie z synkiem. Młoda mama wzięła go do... pracy!

Artur ma już pół roku i rośnie jak na drożdżach!

Rafał Kowalski 11 grudnia 2019 10:47
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Pół roku temu Ewa Farna i jej mąż Martin zostali po raz pierwszy rodzicami. Małżeństwo powitało na świecie synka Artura. Do tej pory artystka nie dawała wielu okazji fanom, by zobaczyli, jak wygląda jej dziecko. Aż do wczoraj.

Synek Ewy Farnej – zdjęcie z filmharmonii

W pierwszych dniach czerwca ulubienica publiczności podzieliła się wiadomością o tym, że urodziła syna. „Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o szanowanie naszej prywatności i spokoju, których teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi”, pisała Ewa Farna w sieci.

Ostatnie pół roku wokalistka spędziła nie tylko w domu, ale i na koncertach. Wielbiciele Ewy Farnej z podziwem patrzyli na to, jak wcześnie ich idolka wróciła na scenę. Sporadyczne występy nie przeszkodziły młodej mamie w poświęceniu się dziecku. Okazało się nawet, że piosenkarka zabiera ze sobą małego Artura na koncerty. Tak jak i wczoraj, czym 26-latka podzieliła się w sieci. Na zdjęciu, na którym widać małego szkraba, fani zachwycali się przede wszystkim jego włosami.


Fotografia wykonana w filharmonii sprawiła, że morza komplementów doczekała się też sama Ewa Farna. „Ślicznie macierzyństwo Pani służy. Pozdrawiam cieplutko piękna foteczka”; „Wow, Ewcia, ale z Ciebie królowa w tej czerwieni”; „Piękna mama, śliczna sukienka” – to tylko niektóre komentarze, które znaleźliśmy w sieci.

Zgadzamy się absolutnie ze zdaniem internautów. Ewie i jej synkowi przesyłamy mnóstwo dobrej energii! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?