Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Chodakowska ponownie w ogniu krytyki! Ofiara zazdrosnych fanek czy królowa prowokacji?

Konrad Szczęsny 18 maja 2017 07:30
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielińska/ Move Picture

Co jakiś czas w mediach społecznościowych na Ewę Chodakowską spada fala krytyki. Internauci zarzucają jej oderwanie od rzeczywistości, brak dystansu do siebie i epatowanie golizną. Tym razem przyczyną krytyki z ich strony stał się... strój kąpielowy! Dlaczego?

 

Fanki ostro o bikini Ewy Chodakowskiej

 

15 maja trenerka zamieściła na Facebooku zdjęcie w bikini, które wywołało prawdziwą burzę wśród jej fanek. Komentowały je w następujący sposób:

 

 

"Cialo super,ale to bikini....sorki..brzydkie..", stwierdziła jedna. "Brzydkie w mojej opinii tez!dziwnie wyglada na Ewie", wtórowała jej inna. "Według mnie za wysoko podciągniete", podkreśliła trzecia.  Choć część fanek Ewy Chodakowskiej stanęła w jej obronie, trenerka sama postanowiła zareagować:

"A mnie się mega podoba i chyba to jest najważniejsze 😬😬 

Może nie powinnam.. ale patrzę na Twoje profilowe i widzę różne gusta o których z racji dobrego wychowania nie będę dyskutować ❤️", stwierdziła. I ten komentarz wywołał falę krytyki, gdyż część fanek zarzuciła Ewie Chodakowskiej, że zbyt ostro odpowiedziała fance i w ten sposób udowodniła, że nie ma klasy i dystansu do siebie.

 

Ewa Chodakowska odpowiada na hejt

 

Ewa Chodakowska zamieściła post, w którym zaapelowała do swoich fanek, by pozwoliły jej wyrażać swobodnie swoją opinię.

 

 

"Oj babki babki.. zawrzało pod ostatnim postem..
Podejmę rzuconą rękawice, bo chyba jesteście głodne prowokacji 😬😬😬

Kocurki moje ❤️ od serca i na luzie.. jak już sobie przypisujecie prawo do opinii to nie odbierajcie tego prawa innym.. dajcie mi tez zareagować, podroczyć się czasem z Wami.. już nie wiążcie mi tak jęzora na supeł 😋😋

Na komentarz "bikini brzydkie" napisałam, ze z uwagi na dobre wychowanie nie będę oceniać autorki komentarza po jej zdjęciu profilowym.. bo O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE .. mamy ewidentnie różne gusta i gra gitara.. 

Najzwyczajniej w świecie zareagowałam spokojnie i kulturalnie.. 

Ja wiem ze muszę wszystko na moją sztuczną klatkę przyjmować 😜😜 ale jak mi się styl pani nie podoba która komentuje mój styl, to chyba znaczy ze dyskusja prowadzi donikąd 😬😬 

No tak? Przecież mnie tez nie wszystko się podoba.. nie każdy styl do mnie przemawia, ale żeby pisać komuś "to masz brzydkie"? Po cholerę? 🤔🤔

Każda z nas ma prawo wyglądać jak chce i ubierać co chce.. po co zaczynać te oceny? ", napisała trenerka.

 

Krytyka Ewy Chodakowskiej

 

Wydaje się, że Ewa Chodakowska jest już przyzwyczajona do tego, że coś jakiś czas posty jej autorstwa wywołują ogromne emocje wśród fanek. W okolicach świąt Wielkanocnych głośno było o jednym z nich, zamieszczonym na Facebooku: Wyznanie Ewy Chodakowskiej wywołało lawinę komentarzy jej fanek! Trenerka stanowczo odpowiada na hejt.

 

Jesienią Internauci zarzucali jej z kolei, że nie wspiera Czarnego Protestu. W Internecie rozpętała się istna burza:

Ewa Chodakowska nie wspiera Czarnego Protestu? Zobaczcie, jak zareagowała na krytykę fanów

 

Z kolei wczesną wiosną głośno było o jej odważnych zdjęciach, które również podzieliły fanki trenerki:

Te zdjęcia Ewy Chodakowskiej wywołały w mediach burzę. Trenerka pochwaliła się seksownymi kształtami

 

Jak sądzicie, czy Ewa Chodakowska zasłużyła na miano "królowej prowokacji" czy może jej fanki starają się za wszelką cenę wbić jej szpilę przy każdej możliwej okazji, głównie z zazdrości?

 

Polecamy też: Ewa Chodakowska idzie do sądu! "Potrafię też być mega wredna. Szykuj się kotuś". Za co trenerka pozywa internautę?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?