Ewa Chodakowska, Viva! lipiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska: „Mam dwa miliony dzieci na facebooku”. A co z jej własnym?

KATARZYNA SIELICKA 26 kwietnia 2017 18:45
Ewa Chodakowska, Viva! lipiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Podczas gdy fani Anny Lewandowskiej odliczają dni do przyjścia na świat jej pierwszego dziecka, druga trenerka wszystkich Polek skupia się na pracy. Właśnie wraz z tłumem fanów pobiła rekord Guinessa w utrzymaniu przez 60 sekund pozycji „deski”. I mówi, że „na rodzinę przyjdzie czas”.

Kiedy Ewa Chodakowska zostanie mamą?

Zapytana przez dziennikarkę DDTVN o macierzyńskie plany Ewa Chodakowska odpowiedziała: „Macierzyństwo musi jeszcze trochę poczekać. Mam dwa miliony dzieci na fejsie, które są głodne. Trzeba je nakarmić postem, wrzucić program treningowy. To jest odpowiedzialność”.

Trenerka twierdzi, że gdyby nie jej podopieczne nie byłoby jej. Mimo, że od jej ślubu z Lefterisem Kavoukisem minęły już cztery lata uważa, że „czas na rodzinę jeszcze przyjdzie” bo teraz „praca jest jej życiem i kompletnie się temu oddała”. Dzień pracy Ewy trwa od 16 do 18 godzin ale trenerka mów, że to normalne. „Trochę tak jest że praca jest moim życiem ja się kompletnie temu oddałam swoje życie i swoje serce oddałam temu co robię. Pracuję po 16 godzin dziennie i to jest standard to jest normalne. Dopóki kocham to co robię ciężko jest narzekać”.

Może uda jej się połączyć pracę z macierzyństwem tak, jak zrobiła to Ania Lewandowska. Trenerce podczas ciąży udało się napisać dwie książki dla przyszłych mam.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?