Ewa Chodakowska, Viva! lipiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska: „Mam dwa miliony dzieci na facebooku”. A co z jej własnym?

KATARZYNA SIELICKA 26 kwietnia 2017 18:45
Ewa Chodakowska, Viva! lipiec 2013
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Podczas gdy fani Anny Lewandowskiej odliczają dni do przyjścia na świat jej pierwszego dziecka, druga trenerka wszystkich Polek skupia się na pracy. Właśnie wraz z tłumem fanów pobiła rekord Guinessa w utrzymaniu przez 60 sekund pozycji „deski”. I mówi, że „na rodzinę przyjdzie czas”.

Kiedy Ewa Chodakowska zostanie mamą?

Zapytana przez dziennikarkę DDTVN o macierzyńskie plany Ewa Chodakowska odpowiedziała: „Macierzyństwo musi jeszcze trochę poczekać. Mam dwa miliony dzieci na fejsie, które są głodne. Trzeba je nakarmić postem, wrzucić program treningowy. To jest odpowiedzialność”.

Trenerka twierdzi, że gdyby nie jej podopieczne nie byłoby jej. Mimo, że od jej ślubu z Lefterisem Kavoukisem minęły już cztery lata uważa, że „czas na rodzinę jeszcze przyjdzie” bo teraz „praca jest jej życiem i kompletnie się temu oddała”. Dzień pracy Ewy trwa od 16 do 18 godzin ale trenerka mów, że to normalne. „Trochę tak jest że praca jest moim życiem ja się kompletnie temu oddałam swoje życie i swoje serce oddałam temu co robię. Pracuję po 16 godzin dziennie i to jest standard to jest normalne. Dopóki kocham to co robię ciężko jest narzekać”.

Może uda jej się połączyć pracę z macierzyństwem tak, jak zrobiła to Ania Lewandowska. Trenerce podczas ciąży udało się napisać dwie książki dla przyszłych mam.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.