Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, VIVA!, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM
ZE ŚWIATA GWIAZD

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska ze sobą rywalizują? Zobacz, jak skomentowała to trenerka

Weronika Bruździak-Gębura 1 maja 2017 12:00
Ewa Chodakowska, Anna Lewandowska, VIVA!, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE, Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska nie cierpią się i ze sobą rywalizują”, artykułów o podobnych tytułach można znaleźć w polskich mediach całe mnóstwo. A jak jest naprawdę? Ewa Chodakowska postanowiła zabrać głos w tej sprawie i zakończyć spekulacje! Zobacz, co powiedziała.

Ewa Chodakowska o Annie Lewandowskiej

„Wciąż się zastanawiam, dlaczego pojawiają się te pytania. Są wciąż drążone, jakby co najmniej  z roku na rok coś miało się zmienić. Nie będziemy nigdy ze sobą rywalizować. Sorry, drogie polskie media! Nie ma tutaj pożywki! Wspieramy się jak zawsze. Wydaje mi się, że każda osoba, która robi to co ja, czyli promuje zdrowy styl życia, jest moją najlepszą przyjaciółką i częścią rodziny sportowej. Zatem tutaj nie ma rywalizacji!”, powiedziała Ewa Chodakowska w rozmowie z agencją X-News. Domysły, że trenerki za sobą nie przepadają pojawiały się od samego początku. Wiele osób, w tym dziennikarze, zaczęli je porównywać i spekulować, że ze sobą rywalizują.

Kariery Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej

35-letnia Ewa Chodakowska zrewolucjonizowała branżę fitnessu w Polsce. Gdy kilka lat temu zaczęła prowadzić swój fanpage na Facebooku i wstawiać do sieci filmiki ze swoimi treningami, Polki oszalały na jej punkcie. Każdy chciał ćwiczyć z Ewą Chodakowską, mieć jedną z jej książek lub płyt dvd. Tak jest zresztą do dzisiaj - spotkania, podczas których trenerka prowadzi treningi, przyciągają rzesze fanek z całej Polski. Ewa Chodakowska świetnie się na tym zna - w końcu skończyła Pilates Academy Athens i IFA College Athens w Grecji, skąd pochodzi jej mąż, Lefteris Kavoukis.

Od pewnego czasu karierę w tej branży robi też 28-letnia Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego ma na koncie spore sukcesy w sporcie, a dokładnie w karate. Łącznie zdobyła kilkadziesiąt medali na mistrzostwach świata, Europy i Polski. Skończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest specjalistką ds. żywienia. W styczniu 2013 roku zaczęła prowadzić bloga, „Healthy Plann by Ann”, który z sukcesem prowadzi do dzisiaj. Do tej pory Anna Lewandowska, która jest na końcówce pierwszej ciąży, wydała dwie książki. Trzecia - tym razem dla przyszłych mam - będzie miała premierę już 24 maja.

Polecamy też: Pojedynek na poradniki. Lewandowska, Chodakowska, Pawlikowska czy Maciąg? Która sprzedaje się najlepiej?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.