Ewa Chodakowska, VIVA! 2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA GWIAZD

Ewa Chodakowska nie wspiera Czarnego Protestu? Zobaczcie, jak zareagowała na krytykę fanów

Jak odpowiedziała na zarzuty części fanek?

Weronika Bruździak-Gębura 3 października 2016 14:15
Ewa Chodakowska, VIVA! 2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Od kilku dni w całej Polsce trwają protesty przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych. Razem z Polkami protestuje też wiele gwiazd. Jednak do decyzji o wzięciu udziału w proteście nie powinno się nikogo zmuszać. Tak twierdzi trenerka Ewa Chodakowska, której oberwało się od fanki za to, że nie wyraziła poparcia dla Czarnego Protestu.


Kobieta, która zadeklarowała, że od dawna jest wielką fanką trenerki, zarzuciła jej, że nie robi nic w obliczu tego, co się dzieje w Polsce. Zdaniem kobiety tak wpływowa osoba jak Chodakowska powinna zaangażować się i zmotywować kobiety do walki o swoje prawa. "Co im z pięknej sylwetki, jeśli nie będą mogły decydować o sobie?! Przykro patrzeć, jak ignorujesz temat kluczowy dla nas wszystkich, smutno patrzeć na nowe posty pięknych stylizacji, kiedy chcą nam odebrać podstawowe prawa!" - napisała internautka.

 

Trenerka odpowiedziała fance

Na odpowiedź Ewy Chodakowskiej nie trzeba było długo czekać. Trenerka zarzuciła fance, że krzyczy o wolność wyboru, a jednocześnie próbuje jej ją odebrać, zmuszając do wzięcia udziału w protestach. Chodakowska napisała, że jej social media są wolne od tematów politycznych i wszystkich innych, które nie są związane z treningiem i zdrowym odżywianiem. Zaapelowała, by uszanować jej decyzję, bo nie ma zamiaru wywoływać światopoglądowych sporów na swoich profilach.
W poniedziałek rano Ewa Chodakowska wstawiła kolejny post, w którym ponownie zaznaczyła, że nie ma zamiaru pisać o polityce na swoich profilach. Znowu z jednej strony spotkała się z krytyką, jednak część fanek stanęła w jej obronie i doceniła jej postawę. Fanki trenerki przyznały, że mają dość tego tematu, który jest we wszystkich mediach, a na jej profil wchodzą po to, by czytać o treningach.

 

Polecamy też: Ewa Chodakowska o mężu: „To moja największa inspiracja”. Dziś 3. rocznica ich ślubu!

 

Chodakowska pozywa internautę

Ewa Chodakowska co prawda nie zabrała głosu w sprawie strajków, jednak delikatnie wyraziła swoje zdanie. Wstawiła zdjęcie w czarnej bluzce z podpisem "Nikt nie ma prawa mówić Ci co masz robić…Rób to co czujesz". Zdjęcie może sugerować, jakie poglądy ma trenerka.
Mimo tego, jeden z internautów postanowił sobie z niej zażartować. Wrzucił do sieci mem, na którym trenerka rzekomo negatywnie wyraża się o protestujących. Za słowa "Ludzie popierający aborcję to najgorsze dno mentalne i moralne", które przypisał jej internauta, a których Chodakowska w rzeczywistości nigdy nie wypowiedziała, trenerka zamierza pozwać go do sądu. "Autor tego mema zostanie pociągnięty do odpowiedzialności prawnej… Szykuj się kotuś :) Bo HEJT olewam! Ale to już przegięcie!" - napisała na swoim Facebooku.

 

Polecamy też: Ewa Chodakowska idzie do sądu! "Potrafię też być mega wredna. Szykuj się kotuś". Za co trenerka pozywa internautę?

 

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?