Ewa Chodakowska MT
Fot. Instagram Ewa Chodakowska
O TYM SIĘ MÓWI

Wyznanie Ewy Chodakowskiej wywołało lawinę komentarzy jej fanek! Trenerka stanowczo odpowiada na hejt

Konrad Szczęsny 17 kwietnia 2017 08:00
Ewa Chodakowska MT
Fot. Instagram Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska co jakiś czas wywołuje w mediach i Internecie burzę. Często jednak - co sama przyznaje - mimowolnie. Trenerka słynie ze szczerości i tego, że nie ma do ukrycia przed fankami zbyt wiele. Wyznała m.in. że powiększyła sobie biust, co oczywiście wzbudziło ogromne zainteresowanie jej sympatyków, portali internetowych i czasopism. Tym razem burzę wywołał post trenerki dotyczący... Świąt Wielkanocnych! Dlaczego? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: Konflikt Chodakowskiej i Lewandowskiej naprawdę istnieje? „Trenerka wszystkich Polek’’ rozwiewa wszelkie wątpliwości!

 

Ewa Chodakowska o świętach wielkanocnych

 

W Wielki Piątek Ewa Chodakowska zamieściła na Facebooku i Instagramie zdjęcie, które podpisała słowami Jana Pawła II. Trenerka nigdy nie ukrywała, że wiara jest dla niej niezwykle ważna, dlatego mówi głośno o tym, że jest katoliczką.

 

"W czasach kiedy umierają prawdziwe wartości..

"Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to Triduum sacrum, czwartek, piątek, Wielką Sobotę, wigilie paschalną a potem Wielkanoc, coraz głębiej. Przeżywali, ale także dawali świadectwo. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!" - Jan Paweł II, napisała.

 

I rozpętała burzę...

 

Polecamy też: Te zdjęcia Ewy Chodakowskiej wywołały w mediach burzę. Trenerka pochwaliła się seksownymi kształtami

 

Ewa Chodakowska o Bogu, wierze i byciu katoliczką

 

Ewa Chodakowska przyznała, że jej post wywołał lawinę komentarzy i otrzymała mnóstwo prywatnych wiadomości: zarówno od sympatyków i fanów, jak i osób postronnych. Jedni dziękowali jej za odwagę, inni... hejtowali tę postawę trenerki!

 

"Muszę przyznać, ze jestem bardzo zaskoczona całym zamieszaniem związanym z moim piątkowym postem i moimi odpowiedziami na nietolerancyjne komentarze..

Od zawsze deklarowałam, ze jestem katoliczką, a każdy mój post był i jest przepełniony wartościami w jakich zostałam wychowana..

Jeśli znasz mnie chociaż trochę, dobrze wiesz, ze nie straszne mi burze ⚡️⚡️⚡️ ale moje intencje dalekie były od wszczynania jednej z nich..

Siedzę i na spokojnie analizuje sytuacje.. czytam tysiące komentarzy, tysiące wiadomości - wyjątkowo mam mnóstwo czasu - czytam "brawo", "szanuje", "gratuluje" i tutaj dziękuje z całego serca za każde z nich!!! .. ale chyba sobie nie zasłużyłam..

Nie zrobiłam niczego, czego nie można by się było spodziewać po praktykującym katoliku..

Moja postawa nie ma nic wspólnego z heroizmem.. nigdy nie kryłam tego kim jestem :) ba! Jestem dumna z tego kim jestem!!

Zamiast życzeń o pisankach i kurczaczkach, zacytowałam słowa Jana Pawła II nawołujące do refleksji..

I przez chwile poczułam, jakbym conajmniej się komuś naraziła.. jakby moje życzenia, a później komentarze, były jakimś "coming outem".. 
a może chwytem marketingowym..

Serio????

Nie jestem święta i świętej z siebie nie robię, ale tak! Chodzę na niedzielne msze i modlę się co wieczór - próbuje dawać dobry przykład na co dzień .. tak wśród bliskich i znajomych, jak i w każdym poście tutaj.. potykam się przy tym milion razy..

W moim życiu od przedwczoraj nic się nie zmieniło.. a jednak..

Dziś wrzuciłam zdjęcie z restauracji zrobione popołudniem.. na stole zielenina (nic nowego) i pare ciastek na deser..

Jestem w Atenach, święta Bożego Narodzenia obchodziliśmy w Sanoku, natomiast na Wielkanoc obiecaliśmy rodzicom mojego męża, ze przylecimy do Grecji.. No tak, żeby było sprawiedliwie :)

Przed chwila dostałam link..

Zostałam szybciutko rozliczona z tego zdjęcia na jednym z portali plotkarskich .. "taka przywiązana do konserwatywnych wartości, ale śniadanie już nie takie tradycyjne" .. a pod nim same podłe komentarze jak to się dwa dni temu "lansowałam" na katoliczkę, a teraz proszę..

Marsze brwi.. i drapie się po głowie..

Hmm.. czy to znaczy, ze od teraz "mam się mieć na baczności", bo będę rozliczana z każdej kropki?

Już pomijam fakt, ze śniadania jem rano a nie o 14:00 o której zostało wrzucone zdjęcie..

Będzie nagonka? 
Trudno..

Ja powiem Ci jedną małą rzecz..

Źdźbło widzisz w moim oku, 
a belki w swoim nie dostrzegasz..

ŻYJ I DAJ ŻYĆ!!

Niech każdy się przyjrzy sobie i zrobi to co może, żeby być jak najlepszą wersja siebie - zaskoczę Cię! tutaj tez jest ukryte "głębsze przesłanie" 😅😅

Nie chodzi tylko o SIXPACK!! 
Ale o każda płaszczyznę życia..", napisała poruszona Ewa Chodakowska.

 

Polecamy też: Ewa Chodakowska nie wspiera Czarnego Protestu? Zobaczcie, jak zareagowała na krytykę fanów

 

Święta Ewy Chodakowskiej w Grecji

 

Poniżej zamieszczamy zdjęcie Ewy Chodakowskiej i jej świątecznego stołu. Czy faktycznie zasłużyła na komentarze, że lansuje się za wszelką cenę i wcale nie jest tak wierząca, jak deklaruje?

 

Ewa Chodakowska, święta Ewy Chodakowskiej, stół wielkanocny Ewy Chodakowskiej
Fot. Facebook @Ewa Chodakowska

 

Polecamy też: Wiosenna metamorfoza Ewy Chodakowskiej! Fanki zachwycone, porównują ją do...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.