Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert
O TYM SIĘ MÓWI

Helena Englert wyjechała na studia do Nowego Jorku!

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny rozpoczyna dorosłe życie

Olga Figaszewska 3 września 2019 07:51
Helena Englert
Fot. Instagram@helena_englert

Helena Englert właśnie spełnia swoje marzenie! Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta wyjechała na studia do Nowego Jorku! Jak odnajduje się w nowym miejscu? W mediach społecznościowych podzieliła się z obserwatorami fotorelacją ze swojej podróży. 

Helena Englert na studiach w Nowym Jorku

Można było się tego domyślić, że Helena Englert pójdzie w ślady rodziców. Niedawno mogliśmy ją podziwiać w serialu Diagnoza i Barwy Szczęścia. Teraz będzie kontynuować naukę i zgłębiać tajemnice zawodu w szkole teatralnej, jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Art. Nic dziwnego, że rodzice są z niej bardzo dumni! Zwłaszcza, że do prestiżowej placówki wcale nie jest łatwo się do niej dostać. To tutaj uczęszczali Woody Allen, Lady Gaga czy Angelina Jolie! Za rok akademicki studenci płacą około 300 tysięcy złotych rocznie. 

Helena Englert wyleciała z kraju pod koniec sierpnia. „Warszawo kocham Cię, wychowałaś mnie, ale 'trzeba stąd wyjechać, bo strach, że wszystko przejdzie na moje dzieci'", opatrzyła zdjęcie słowami piosenki Dawida Podsiadło.

Na Instagramie 19-latka dzieli się z fanami najnowszymi zdjęciami z USA. Widać, że świetnie odnajduje się w mieście, które nigdy nie śpi.

Życzymy sukcesów!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SoHo💋

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Foreign princesses 🇯🇴🇵🇱

Post udostępniony przez Helena Englert (@helena_englert)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!