Eminem
Fot. Instagram @eminem
O NIM SIĘ MÓWI

Sensacyjne doniesienia mediów: Eminem planował zabójstwo Ivanki Trump?!

Słynny raper został przesłuchany przez służby specjalne

Ksenia Krasko 29 października 2019 07:56
Eminem
Fot. Instagram @eminem

W sierpniu 2018 roku kultowy raper Eminem nagle ogłosił na Twitterze wydanie nowego albumu Kamikaze, zaledwie osiem miesięcy po poprzedniej płycie. Jeden z utworów, The Ringer, natychmiast przyciągnął uwagę słuchaczy i internautów, ponieważ Marshall Mathers (prawdziwe imię i nazwisko rapera), ostry krytyk polityki prezydenta Donalda Trumpa, opowiedział, że został przesłuchany przez Secret Service.

Eminem przesłuchany przez tajne służby USA

„Agent Orange właśnie wysłał Secret Service; Aby spotkać się osobiście, aby zobaczyć, czy naprawdę myślę o zranieniu go [chodzi o Donalda Trumpa – przyp. red.]; Lub zapytać, czy jestem powiązany z terrorystami; Powiedziałem: ‚Tylko jeśli chodzi o tusz i autorów tekstów’”, rapuje Eminem w utworze.

Według doniesień Buzzfeed, muzyk rzeczywiście miał być przesłuchany w 2018 roku. Dowodem na to mają być dokumenty, udostępnione na portalu. Służby zainteresowały się jednym z wcześniejszych utworów Eminema, a dokładnie Framed. Artysta zasugerował w nim, że zabił Ivankę Trump, a samego prezydenta Stanów Zjednoczonych nazwał Donaldem Duck’iem.

Poszło dokładnie o te słowa: „Obudziłem się, był świt, musiałem wiedzieć, że coś jest nie tak; Myślę, że zostaję „potworem” z powodu narkotyków, które biorę; [...] co Ivanka Trump robi w bagażniku mojego samochodu?; [...] Czuję się trochę odpowiedzialny za głupią blondynkę”.

Według ustaleń, służby Stanów Zjednoczonych nazwały Eminema człowiekiem, który „demonstruje nieodpowiednie zachowanie”, a jego słowa traktowane są jako bezpośrednia groźba. Podobno podczas przesłuchania, kiedy agenci wywiadu cytowali jego utwory, zaczął... rapować.

Fot. Getty Images

Eminem
Fot. ONS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.