Emily Hartridge nie żyje
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Popularna prezenterka zginęła przez elektryczną hulajnogę. Wpadła na niej pod ciężarówkę

Zrozpaczeni fani 35-latki są w szoku

Rafał Kowalski 14 lipca 2019 14:25
Emily Hartridge nie żyje
Fot. Instagram

Moda na elektryczne hulajnogi opanowała nie tylko Polskę, ale i cały świat. Setki tysięcy ludzi przemieszcza się codziennie zwrotnymi pojazdami, które można wypożyczać na minuty. Niestety, tylu, ile hulajnogi mają zwolenników, tylu mają także przeciwników. Większości z nich przeszkadza, że przepisy prawne nie regulują, jak kierujący elektrycznymi jednośladami mają się poruszać – jak piesi, rowerzyści, motocykliści? W piątek przez chwilę nieuwagi doszło do śmiertelnego wypadku w Londynie.

Prezenteka Emily Hartridge zginęła w wypadku na hulajnodze

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek w stolicy Wielkiej Brytanii. Tam na rondzie Queen’s Circus (północno-zachodni Londyn) 35-letnia kobieta zderzyła się z ciężarówką. Prawdopodobnie, przez niedopracowane oznaczenia na tamtejszym skrzyżowaniu, prowadząca hulajnogę elektryczną nie zauważyła nadjeżdżającego pojazdu. Już rok temu, przez znaki wprowadzające w błąd, zginął rowerzysta.

Tragedię przeżywa duża grupa Brytyjczyków, ponieważ ofiarą wypadku okazała się Emily Hartridge – popularna prezenterka telewizyjna i gwiazda sieci. 35-latka była jedną z pierwszych osób w Anglii, która zapracowała sobie na miano YouTuberki. Po niesamowitym sukcesie odniesionym w sieci zaproponowano jej kilka współprac telewizyjnych.

Prywatnie, Emily była związana z o 8 lat od siebie młodszym Jake’em Hazellem. O tragicznej śmierci 35-latki poinformowali na Instagramie jej bliscy. „To straszna rzecz powiedzieć o tym na Instagramie, ale wiemy, że wielu was spodziewało się dzisiaj zobaczyć Emily i to jest jedyny sposób, by się z wami wszystkimi skontaktować. Emily uczestniczyła w wczoraj wypadku i odeszła. Wszyscy ją kochaliśmy i nigdy jej nie zapomnimy”, napisali w poście opublikowanym w sobotę.

Wielbiciele Emily Hartridge pozostają w ogromnym szoku. To pierwszy śmiertelny wypadek z udziałem hulajnogi elektrycznej, do którego doszło w Wielkiej Brytanii. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JAKE HAZELL (@jacob_hazell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Hartridge (@emilyhartridge)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Hartridge (@emilyhartridge)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.