Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra
Fot. Podlewski AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra obchodzą rocznicę ślubu: „Za nami 4 lata pełne cudów”

Nie od razu połączyła ich miłość...

Rafał Kowalski 10 sierpnia 2021 15:59
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra
Fot. Podlewski AKPA

Dokładnie 9. sierpnia Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra świętowali czwartą rocznicę ślubu. W tym czasie aktorska para przeprowadziła się z mieszkania  do domu, doczekała się narodzin dwójki synów oraz wielu innych magicznych momentów. O tym wszystkim artystka napisała w najnowszym poście na Instagramie. Słowa jej dziadka mocno poruszają…

Emilia Komarnicka-Klynstra o mężu i dziadku

Kilkanaście godzin temu ulubienica widzów odnotowała w sieci, że jest mężatką już cztery lata. Mamę dwóch synów bardzo cieszy to osiągnięcie, mimo że np. jej dziadkowie byli małżeństwem o 61 lat dłużej. To od nich 36-latka usłyszała w przeszłości ważne słowa.„Mój Dziadziu Jasiu (Najlepszy Człowiek Świata, o którym pisałam już nieraz), kiedy po raz ostatni żegnał swoją żonę, powiedział takie zdanie: „Przeżyliśmy z Helenką 65 wspaniałych, wspólnych lat, nigdy nie przypuszczałem, że to minie tak szybko. Gdybym to wiedział, starałbym się więcej czasu spędzać z nią”. To zdanie, wypowiedziane w tamtym momencie, na zawsze mnie zmieniło. Było jednym z głównych zwrotnic w moim życiu. Priorytety poukładały się w jednej chwili”, przyznała na Instagramie gwiazda.

CZYTAJ TEŻ: Ta miłość to był prawdziwy rollercoaster – historia Anjelici Huston i Jacka Nicholsona

W kolejnym akapicie Emilia Komarnicka-Klynstra podkreśliła, że ona i mąż już na początku związku ustalili, że chcą spędzać ze sobą każdą możliwą chwilę. Słowa przysięgi małżeńskiej – „i nie opuszczę Cię aż do śmierci” – wypowiadane były więc przez narzeczonych w pełną odpowiedzialnością. Czy dziś para jest szczęśliwa? Bardzo! Nawet jeśli nie zawsze jest kolorowo czy zdarzają się kłótnie. „Nasza codzienność jest cały czas na warsztacie, każdy ma swoje przyzwyczajenia i wyobrażenia, jak powinna wyglądać rzeczywistość i te wyobrażenia nieustannie musimy uziemiać i uwspólniać, ale oboje wiemy, że ta niekończąca się PRACA NAD NASZYM ZWIĄZKIEM to jest właśnie TO nasze SZCZĘŚCIE i SPEŁNIENIE”, napisała aktorka w sieci.

„I w moim poczuciu tej równowagi, której codziennie od nowa szukamy, nie da się „złapać” i wtedy już wszystko zawsze będzie łatwe. Definicja tej równowagi zmienia się z dnia na dzień, tak jak z dnia na dzień zmieniają się potrzeby członków naszej rodziny, dlatego szczęście w tym wypadku to nie jest rzeczownik, szczęście to czasownik - to trzeba robić. Bezustannie”, czytamy na koncie ulubienicy publiczności, która na koniec posta dodała słowa: „Za nami 4 lata pełne cudów. Odnaleźliśmy się w prawdziwej Miłości. Wdzięczność to za mało”, napisała żona Redbada Klynstry, a nam trudno się nie wzruszyć…

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra – poznanie, ślub, dzieci

Redbad Klynstra urodził się i dorastał w Holandii. Dopiero studia na warszawskiej PWST sprawiły, że aktor zamieszkał w Polsce. Gdy miał 21 lat, Emilia Komarnicka zaczynała dopiero szkołę podstawową. Los sprawił jednak, że różnica wieku nie grała dużej roli i duet jest dziś razem.

Para poznała się w 2008 roku na planie serialu TVP2 Na dobre i na złe. O związku między artystami nie było jednak mowy, bo ona była zaręczona z aktorem Łukaszem Konopką, a on był w związku z Katarzyną Nosowską. Dopiero później, gdy obie wspomniane relacje się rozpadły, a Emilia Komarnicka zastąpiła Katarzynę Herman w sztuce Małe zbrodnie małżeńskie, gdzie grał Redbad, pomiędzy aktorami zaczęła się przyjaźń.

Ulubieniec widzów nie chciał niczego więcej, bo uznawał wtedy, że związki nie są mu pisane. „Emilia pojawiła się w takim momencie mojego życia, kiedy podjąłem decyzję, że będę sam. Była zupełnie inną kobietą niż te, które znałem do tej pory. Biła od niej pozytywna energia, radość, jakaś jasność”, opowiadał gwiazdor w Pani. Zakochanie przyszło chwilę potem, gdy oboje poczuli nagle to coś.

Pierwsze problemy w świeżym związku pojawiły się, gdy Emilia i Redbad razem zamieszkali. „Nigdy nie miałam wątpliwości co do uczucia, które nas łączy, ale życie pod wspólnym dachem okazało się trudniejsze, niż myślałam. Był nawet taki moment, gdy powiedziałam: „Dłużej tego nie wytrzymam””, opowiadała aktorka o miłosnym kryzysie. Ten i inne udało się jednak przezwyciężyć na tyle, że w 2017 roku para postanowiła się pobrać.

Zakochani najpierw nie komentowali informacji o ślubie, ale w końcu zmienili na Facebooku nazwiska na podwójne, a potem podzielili się fotografią z wesela. Dziś małżonkowie są rodzicami 3-letniego Kosmy i niemal rocznego Tymka.

Całej czwórce wysyłamy dużo miłości! 

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra, historia miłości
Fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.