Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008, main topic
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
ZE ŚWIATA GWIAZD

Edyta Górniak ma poważne problemy ze zdrowiem! Czy diwa straci wzrok?

DD 26 maja 2017 06:00
Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008, main topic
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

 

Od ponad 20 lat Edyta Górniak jest jedną z największych polskich gwiazd. Każdy jej krok oraz wszystkie wypowiedzi są często komentowane w mediach. Nic dziwnego, że fani artystki są przerażeni ostatnimi doniesieniami na temat jej stanu zdrowia!

 

Zobacz też: Syn Edyty Górniak w wieku 13 lat przystąpi do I Komunii Świętej. Dlaczego tak późno?

Edyta Górniak — problemy ze wzrokiem

Od pewnego czasu wokalistka zmaga się z ciężką dolegliwością. W Los Angeles Edyta Górniak nabawiła się zapalenia spojówek. Z tego powodu gwiazda nosi okulary przeciwsłoneczne, z którymi nie rozstaje się na krok.

 

Niestety rzeczywiście mam teraz problem z oczami. Zmagam się z tym od ponad tygodnia. Jestem pod opieką bardzo dobrego okulisty i biorę osiem razy dziennie leki, żeby pozamykać wszystkie żyłki’’, wyznała Górniak w rozmowie z „Faktem’’.

Edyta Górniak — FMF w Krakowie

Mimo choroby gwiazda się nie oszczędza. Ostatnie kilka dni Edyta Górniak spędziła w Polsce. Powód? Po raz drugi wokalistka była gwiazdą Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. W sobotę, w trakcie jubileuszowej gali, diwa wykonała jeden z największych hitów Beyoncé, „Listen’’. Natomiast podczas niedzielnego pokazu kultowego filmu „Titanic’’, w trakcie napisów końcowych, Górniak zaśpiewała przebój Celiné Dion, „My heart will go on’’. Tym samym artystka po raz kolejny oczarowała krakowską publiczność niezwykłym głosem!

 

Edyta Górniak o życiu w Los Angeles

W rozmowie z dziennikarzem VIVY!, Konradem Szczęsnym, Edyta Górniak po raz pierwszy opowiedziała o życiu w Los Angeles. „Ja myślę, że chyba najbardziej brakuje mi kilku takich osób, do których jestem przywiązana. I gdybym mogła tych kilka osób tam zabrać, to już naprawdę miałabym wszystko’’, wyznała gwiazda.

 

Przeczytaj też: Edyta Górniak w ostrych słowach o Mai Sablewskiej: „Wiem, że ta osoba zawsze lubiła naśladować wszystkie swoje artystki”

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.