Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Utrata ciąży, a teraz to... Partner Edyty Górniak przerywa milczenie!

Mateusz Zalewski szczerze o związku z diwą

Konrad Szczęsny 7 listopada 2018 07:27
Edyta Górniak, VIVA! listopad 2008 „Bałam się, że go stracę”
Fot. Iza Grzybowska

Trwający od ośmiu miesięcy związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego wkracza właśnie na kolejny etap! O tym, że dzięki 34-letniemu partnerowi diwa na nowo uwierzyła w miłość mówiło się od dawna. Ona sama potwierdziła, że rozważa ponowne zamążpójście. Wszystko wskazuje na to, że będzie to miało miejsce już niebawem.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zaręczyli się? Diwa ponownie wyjdzie za mąż?

Mimo że spotykają się od niedawna, ich związek przeszedł już trudne chwile. W ostatnim wywiadzie Edyta Górniak zwierzyła się, że była w ciąży, jednak poroniła. To odcisnęło piętno na psychice artystki i było jednym z najbardziej osobistych i poruszających doświadczeń w jej życiu.

„Ja od dwóch lat bardzo marzyłam o tym, by być w ciąży no i... zaszłam w ciążę, ale niestety, ją straciłam. To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wspaniałe wsparcie, to jednak jest takie uczucie ogromnego osamotnienia i trzeba przejść trudną drogę, najpierw nadzieja, badania, potem nagła rozłąka... To jest bardzo trudne”, powiedziała w Dzień Dobry TVN ze łzami w oczach.

To traumatyczne doświadczenie scementowało związek diwy z kierowcą rajdowym i właścicielem hotelu, Mateuszem Zalewskim. Artystka upewniła się, że może liczyć na niego w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Nic dziwnego, że zaczęła publicznie deklarować gotowość do zawarcia małżeństwa. Jej znajomi twierdzą, że zaręczyny pary mogą nastąpić jeszcze w tym roku!

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski zaręczą się w Boże Narodzenie?

Oświadczyny mają być ukoronowaniem akustycznej trasy koncertowej, w ramach której Edyta Górniak odwiedzi 18 największych miast w Polsce. Diwa już wcześniej zwierzała się, że w jej trakcie związek z 34-latkiem z Łodzi zostanie wystawiony na poważną próbę, ponieważ w całości będzie poświęcała się publiczności oraz muzyce. Wiele wskazuje jednak na to, że Mateusz Zalewski póki co nie zawiódł oczekiwań artystki.

„Edyta obiecała Mateuszowi, że wynagrodzi mu rozłąkę w grudniu, gdy skończy jeździć po Polsce. Zasugerowała nawet, że jeśli wkrótce na jej palcu zabłyśnie pierścionek zaręczynowy, to w przyszłym roku, już jako narzeczona, będzie miała dla niego więcej czasu. Jej marzeniem są zaręczyny w Boże Narodzenie, w obecności najbliższych”, deklarował znajomy piosenkarki w rozmowie z Faktem.

Co na to sam zainteresowany? Jego słowa potwierdzają, że coś jest w tej materii na rzeczy!

„Niestety, nie mogę zdradzić, kiedy planuję to zrobić, ponieważ chcę zachować element zaskoczenia”, skomentował medialne doniesienia w rozmowie z Twoim Imperium.

Czy ukochany faktycznie poprosi Edytę Górniak o rękę już niebawem? Wiele na to wskazuje  

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.