WOŚP, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Fot. Marek Lasyk/REPORTER/East News
WOŚP

Edipresse Polska #MuremZaOwsiakiem. Przeczytaj nasze pismo do zarządu WOŚP

„Liczymy, że decyzja nie jest ostateczna”

Konrad Szczęsny 16 stycznia 2019 16:37
WOŚP, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Fot. Marek Lasyk/REPORTER/East News

W tę decyzję wciąż trudno uwierzyć milionom Polaków. W poniedziałek 14 stycznia Jurek Owsiak oficjalnie zrezygnował z funkcji prezesa fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdy, politycy oraz internauci mają jednak nadzieję, że decyzja nie jest ostateczna i apelują do zarządu WOŚP oraz samego zainteresowanego o jej zmianę. Edipresse Polska w tym trudnym czasie pragnie zapewnić o swoim wsparciu dla tej szlachetnej inicjatywy!

Edipresse Polska #MuremZaOwsiakiem 

Alicja Modzelewska-Warec, Dyrektor Generalna wydawnictwa Edipresse Polska wystosowała pismo do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Jerzego Owsiaka, wyrażając ubolewanie z powodu jego rezygnacji z funkcji prezesa. Wyraziła jednocześnie nadzieję, że decyzja ta nie jest ostateczna.

Zapewniła również, że w tym trudnym czasie Edipresse Polska oferuje pomoc i wsparcie WOŚP oraz jej założycielowi.

Poniżej zamieszczamy pełną treść listu Alicji Modzelewskiej-Warec, podpisanego również przez Aleksandrę Sokalską, Redaktor Naczelną Multimedialnej Platformy Parentingowej i w 2019 r. szefową sztabu WOŚP, który już od czterech lat jest organizowany w siedzibie naszego wydawnictwa i który podczas ostatniego Finału liczył ponad 70 wolontariuszy.

Nasze wydawnictwo stoi #MuremZaOwsiakiem!  

Edipresse Polska #MuremZaOwsiakiem
Fot. Materiały własne

Jurek Owsiak
Fot. Mat. prasowe WOŚP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?