WOŚP, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Fot. Marek Lasyk/REPORTER/East News
WOŚP

Edipresse Polska #MuremZaOwsiakiem. Przeczytaj nasze pismo do zarządu WOŚP

„Liczymy, że decyzja nie jest ostateczna”

Konrad Szczęsny 16 stycznia 2019 16:37
WOŚP, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Fot. Marek Lasyk/REPORTER/East News

W tę decyzję wciąż trudno uwierzyć milionom Polaków. W poniedziałek 14 stycznia Jurek Owsiak oficjalnie zrezygnował z funkcji prezesa fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazdy, politycy oraz internauci mają jednak nadzieję, że decyzja nie jest ostateczna i apelują do zarządu WOŚP oraz samego zainteresowanego o jej zmianę. Edipresse Polska w tym trudnym czasie pragnie zapewnić o swoim wsparciu dla tej szlachetnej inicjatywy!

Edipresse Polska #MuremZaOwsiakiem 

Alicja Modzelewska-Warec, Dyrektor Generalna wydawnictwa Edipresse Polska wystosowała pismo do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Jerzego Owsiaka, wyrażając ubolewanie z powodu jego rezygnacji z funkcji prezesa. Wyraziła jednocześnie nadzieję, że decyzja ta nie jest ostateczna.

Zapewniła również, że w tym trudnym czasie Edipresse Polska oferuje pomoc i wsparcie WOŚP oraz jej założycielowi.

Poniżej zamieszczamy pełną treść listu Alicji Modzelewskiej-Warec, podpisanego również przez Aleksandrę Sokalską, Redaktor Naczelną Multimedialnej Platformy Parentingowej i w 2019 r. szefową sztabu WOŚP, który już od czterech lat jest organizowany w siedzibie naszego wydawnictwa i który podczas ostatniego Finału liczył ponad 70 wolontariuszy.

Nasze wydawnictwo stoi #MuremZaOwsiakiem!  

Edipresse Polska #MuremZaOwsiakiem
Fot. Materiały własne

Jurek Owsiak
Fot. Mat. prasowe WOŚP

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.