Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NICH JEST GŁOŚNO

Jakie cechy charakteru będzie miała córka Anny i Roberta Lewandowskich, która właśnie przyszła na świat? Sprawdźcie!

DW 4 maja 2017 13:38
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Pierwsze dziecko Roberta i Anny Lewandowskich jest już na świecie! Piłkarz opublikował na swoim Facebooku urocze zdjęcie z córką, która jest zodiakalnym bykiem. Zobacz, jakie cechy charakteru będzie miała Klara!

Dziecko najpopularniejszych polskich sportowców jest spod znaku Byka. Jakie cechy charakteru zdaniem astrologów będzie miała mała Klara? Czy będzie uparta? Co przyniesie jej szczęście? Sami zobaczcie! 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

Córka Anny i Roberta Lewandowskich — znak zodiaku 

Wszystkie Byczki lubią postawić na swoim! Ich droga do celu często jest bardzo okrężna, jednak dzieci spod tego znaku są sprytne jak liski. Płaczą, by zmiękczyć matczyne serce, rzucają się rodzicom w ramiona i zapewniają, że kochają nieprzytomnie albo obiecają, że od jutra zaczną sprzątać zabawki. 

Mały Byk później niż rówieśnicy usiądzie na nocnik, za to wcześniej poprosi rodziców o skarbonkę.  Gdy nic nie wskórają, mogą udawać obłożnie chore! Uwielbia leniuchowanie, z przyjemnością zagląda do lodówki. Ma wyjątkowo wrażliwe podniebienie, oczywiście tylko na smakołyki. Słabość do objadania się łakociami często prowadzi do kłopotów zdrowotnych, z nadwagą łącznie. Dziecko Byk to urodzony bankier. Od wczesnego dzieciństwa bardzo chce mieć wielką i wypełnioną po brzegi skarbonkę. Gdy trochę podrośnie, zapyta, czy rodzice założyli mu już konto w banku. Mały Byczek szybko poznaje wartość pieniądza i lubi bawić się monetami, układając je w stosiki według kolorów albo wartości. 

Źródło: babyonline.pl

Przeczytaj też: To już dziś Robert Lewandowski poinformuje fanów o tym, że został ojcem? Wiele na to wskazuje...

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!