Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy, main topic
Fot. Instagram @Robert Lewandowski
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami! Klara jest już na świecie!

Olga Figaszewska 4 maja 2017 13:10
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy, main topic
Fot. Instagram @Robert Lewandowski

Anna Lewandowska urodziła! Anna i Robert Lewandowscy powitali na świecie córeczkę Klarę!

 

Robert Lewandowski ogłosił szczęśliwą nowinę w czwartek na swoim profilu na Facebooku.

 

Zdjęcie opatrzył wyjątkowym opisem: „Dzisiaj zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Klary! Dziękuję mojej dzielnej żonie za wytrwałość! <3 Dumny Tata”.

 

Robert Lewandowski z córką, Klarą
Fot. Facebook

Robert Lewandowski z córeczką Klarą

 

Polecamy też: Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami. Co Anna i Robert Lewandowscy mówili VIVIE! o dzieciach?

 

 

Ciąża Anny Lewandowskiej

 

To była jedna z najbardziej oczekiwanych ciąż w historii polskiego sportu i show-biznesu. Media wręcz prześcigały się w doniesieniach na ten temat. Od kiedy media obiegła informacja, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka, ich losy śledził cały świat show-biznesu i choć oboje prosili, by uszanowano ich prywatność, media prześcigały się w doniesieniach na temat ciąży. Ostatnie chwile przed porodem szczęśliwi rodzice poświęcali na przygotowaniu wyprawki dla noworodka.

 

Polecamy też: Robert Lewandowski zdradził jak chce wychować swoje dziecko. Jakie wartości chce mu przekazać?

 

Anna Lewandowska o ciąży

 

Dość długo Ani i Robertowi udało się utrzymać ciążę w tajemnicy. O szczęśliwej nowinie od początku wiedzieli przyjaciele i najbliższa rodzina. Ania Lewandowska nie kryła wzruszenia w momencie gdy dowiedziała się o ciąży. Nie zdradziła jednak w jaki sposób przekazała informację Robertowi Lewandowskiemu. Przyznała, że już niedługo na pewien czas wyjedzie z kraju. Spytana o płeć dziecka, odpowiedziała: „Nie jest to tajemnica, ale nie chcemy robić do mediów z tego wielkiej informacji. Nie chcemy wcale "wyskakiwać z lodówki". Ciążę chcemy przeżyć we dwójkę. Sami”.

 

„Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii”, dodała w wywiadzie.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska jedną wypowiedzią zyskała uznanie fanów. O co chodzi? Sprawdźcie!

 

Robert Lewandowski o dziecku

 

Czy kapitan polskiej reprezentacji wie już jak chce wychować dziecko? Robert Lewandowski, wyznał, że przede wszystkim, chciałby przekazać potomkowi najważniejsze zasady, których nauczył go własny ojciec: dotrzymywania słowa i lojalności. Widać, że Robert jest podekscytowany nadchodzącymi zmianami w jego życiu. Sportowiec nie krył radości. Marcinowi Mellerowi wyznał, że zdarza mu się mówić do brzucha żony.

 

„Mówię, rozmawiam. Mówię różne rzeczy. Wiem, że już podobno dziecko słyszy dlatego staram się rozmawiać, sam jestem ciekaw jak to będzie, ale powody do radości na pewno są”, relacjonował  przyszły tata.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska: z czym walczy, o czym marzy, gdzie jest jej dom i dlaczego nie płacze?

Polecamy też: Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN: „Ciąża dodaje skrzydeł i pozytywnej energii. Chcemy przeżyć ją tylko we dwójkę”

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.