Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy VIVA! grudzień 2014, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

To już dziś Robert Lewandowski poinformuje fanów o tym, że został ojcem? Wiele na to wskazuje...

Damian Duda 29 kwietnia 2017 10:35
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy VIVA! grudzień 2014, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Kiedy w grudniu Robert Lewandowski podzielił się ze światem informacją, że zostanie ojcem, zaczęło się wielkie odliczanie. Fani piłkarza i jego żony czekają na moment, aż ich pierwsze dziecko przyjdzie na świat!

Przeczytaj też: Anna Lewandowska rozpoczęła wielkie odliczanie! Ile dni pozostało do jej porodu?

Anna Lewandowska urodziła?!  


Według niektórych mediów córką Anny i Roberta Lewandowskich przyszła na świat kilka dni temu. Największe serwisy internetowe informuja, że para czeka z podzieleniem się tą radosną informacją, by uniknąć jeszcze większego zainteresowania. Jak informował Pudelek.pl, powołując się na informatora, Robert miał ogłosić tę informację w trakcie środowego meczu. „Radosną wiadomość Robert chce przekazać kibicom w trakcie meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund w półfinale Pucharu Niemiec. To idealna okazja do przekazania kolejnej szczęśliwej nowiny, Ania i Robert chcą poinformować fanów o porodzie tak samo, jak o ciąży – na boisku, by podkreślić, że są sportowcami, nie celebrytami".

A wszystko przez te zdjęcia...Spore zamieszanie wprowadzają również zdjęcia pary zamieszczane na Instagramie. We wtorek piłkarz opublikował na profilu swoje zdjęcie z podpisem „New week, new challenges", czyli „Nowy tydzień, nowe wyzwania". Wiele osób stwierdziło, że dotyczy to nowych wyzwań w jego życiu osobistym. Natomiast w środę  Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym przybija mężowi piątkę. W komentarzach pod spodem czytamy m.in.: „Aniu doszły mnie słuchy, że urodziłaś!!!! Gratuluję!!!! Życzę zdrówka" czy „Aniu i Robercie gratulacje będziecie świetnymi rodzicami".


Nie milkną głosy, że to właśnie w trakcie sobotniego meczu Bayern Monachium – VfL Wolsburg Robert Lewandowski ogłosi, że został ojcem. Czy już dziś zobaczymy tzw. kołyskę, którą po raz pierwszy wykonał w 1994 roku brazylijski piłkarz Bebeto? Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz też: Pojedynek na poradniki. Lewandowska, Chodakowska, Pawlikowska czy Maciąg? Która sprzedaje się najlepiej?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.