Cristiano Ronaldo, dzieci Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo bliźnięta
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Cristiano Ronaldo właśnie po raz czwarty został ojcem: „Mój syn mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr”. Ile chce mieć dzieci?

Konrad Szczęsny 13 listopada 2017 07:25
Cristiano Ronaldo, dzieci Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo bliźnięta
Fot. East News

Dzieci Cristiano Ronaldo to temat, który wywołuje wśród fanów piłkarza i w mediach duże kontrowersje. Wszystko za sprawą tego, że zarówno jego pierworodnego syna, Cristiano Ronaldo Jr, jak i dwójkę bliźniąt: Evę i Mateo, urodziły surogatki. Ich tożsamości rzecz jasna nigdy nie ujawniono. Co dziwniejsze, partnerka (a być może niedługo jego żona) Georgina Rodriguez właśnie urodziła! 12 listopada 2017 roku na świat przyszło czwarte dziecko Cristiano Ronaldo, córka Alana Martina. W jednym z wywiadów napastnik Realu Madryt zdradził, ile chce mieć dzieci.

Polecamy też: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

Ile dzieci chce mieć Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo jakiś czas temu przebywał w Chinach (podobnie jak Robert Lewandowski), gdzie spotkał się z fanami oraz mediami. Udzielił również wywiadu, w którym pojawił się wątek ojcostwa. Kapitan reprezentacji Portugalii poza tym, że przyznał, iż nie posiada się ze szczęścia, że w czerwcu na świat przyszła dwójka jego dzieci: Eva i Mateo, nie planuje zbyt długiej przerwy, jeśli chodzi o planowanie potomstwa. Mówił prawdę, gdyż Georgina Rodriquez, partnerka Ronaldo właśnie urodziła. Na świat przyszło czwarte dziecko Cristiano Ronaldo, Alana Martina Ronaldo. Piłkarz zwierzył się, że namawia go do tego syn, Cristiano Ronaldo Jr.

Jest bardzo szczęśliwy i mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr. Mówi o liczbie siedem. Podoba mi się ten pomysł”, zwierzył się Cristiano Ronaldo w wywiadzie dla chińskiej stacji telewizyjnej.

To dla napastnika Realu Madryt szczególna cyfra, bowiem taki właśnie numer widnieje na jego koszulce i stała się nieodłącznym elementem jego wizerunku: na Instagramie również ją zamieścił, nadając profilowi nazwę CR7. Także jego marka bieliźniana jest sygnowana tymi dwiema literami oraz cyfrą.

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

Wszystkie dzieci Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo po raz pierwszy został ojcem w czerwcu 2010 r. Jego pierworodny syn, Cristiano Ronaldo Jr przyszedł na świat w Stanach Zjednoczonych, a od surogatki odebrała go matka piłkarza, Dolores dos Santos (kapitan reprezentacji Portugalii przebywał wówczas na Mundialu w RPA). Pod koniec czerwca 2017 r. Cristiano Ronaldo potwierdził, że ponownie został ojcem: tym razem na świat przyszły bliźnięta: Eva oraz Mateo. Jednocześnie miesiąc wcześniej zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją partnerką, Georginą Rodriguez, które wywołało sensację: piłkarz trzymał rękę na widocznie zaokrąglonym brzuszku narzeczonej. Hiszpańska modelka była wówczas w piątym miesiącu ciąży (potwierdził to wówczas sam napastnik Realu Madryt). 12 listopada 2017 roku na świat przyszło czwarte dziecko Cristiano Ronaldo, córka Alana Martina. 

 Polecamy też: Co ma do ukrycia Cristiano Ronaldo? W trakcie wakacji na Ibizie na wynajmowany przez niego jacht wtargnęli celnicy!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.