Najpiękniejsze bliźniaczki świata, Leah Rose, Ava Marie Clements
Fot. Instagram @clementstwins
O TYM SIĘ MÓWI

Dramat najpiękniejszych bliźniaczek świata! Chodzi o ich ojca

Skierowały poruszający apel do fanów...

Sabina Zięba 20 grudnia 2019 21:00
Najpiękniejsze bliźniaczki świata, Leah Rose, Ava Marie Clements
Fot. Instagram @clementstwins

O najpiękniejszych bliźniaczkach świata było już głośno w 2010 roku, kiedy to przyszły na świat i momentalnie zwróciły na siebie uwagę niezwykłą urodą. Choć wówczas rodzicom poradzono, by wysłali je do agencji modelek, ich mama stwierdziła, że woli skupić się na wychowaniu dzieci. Gdy jednak jakiś czas temu  zadebiutowały w social mediach, zrobiły się naprawdę popularne. Teraz dziewczynki spotkał poważny dramat...

Choroba ojca bliźniaczek

9-letnie Leah Rose i Ava Marie na Instagramie są obserwowane przez ponad 1,5 miliona ludzi! Obecnie może się to przydać, by rozwiązać ciężką sytuację rodzinną. Okazuje się bowiem, że ojciec dziewczynek jest ciężko chory. Mimo tego że Kevin Clements jest pływakiem i zawsze był w kapitalnej formie, ma chłoniaka i choruje na białaczkę. 

Małżonka sportowca, Jaqi, w rozmowie z Inside Edition wyznała: „Nie jest to łatwe, ale radzimy sobie”. Mężczyzna potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego i w tej sytuacji rodzina bardzo liczy na pomoc swoich fanów - mają nadzieję, że któryś z nich pomoże Kevinowi. Przyłączyli się także do Fundacji DKMS.

Myślicie, że wyjdzie z tego obronną ręką?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.