Dorota Wellman
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„To rzecz, która mnie w końcu zabije”. Co się dzieje ze zdrowiem Doroty Wellman?!

Ataki są tak silne, że dziennikarka traci wzrok…

Monika Katarzyna Krupska 4 czerwca 2018 19:00
Dorota Wellman
Fot. East News

Widzowie ją kochają i nie wyobrażają sobie programu Dzień Dobry TVN bez niej. Gdy na początku lutego nagle zniknęła z wizji, wszyscy zaczęli zastanawiać się, co się z nią dzieje? Teraz kilka miesięcy po zdarzeniu Dorota Wellman opowiedziała, co jej dolega. Dziennikarka cierpi na okropne migreny, przez które może nawet stracić wzrok! 

„To rzecz, która mnie w końcu zabije”

„Mam problem z ciężkimi migrenami. To rzecz, która mnie w końcu zabije. (…) To są tak ogromne bóle głowy, że człowiek przestaje widzieć. Na początku pęka mi obraz w oku i widzę jakbym patrzyła przez kalejdoskop, czyli mam przed sobą obraz pęknięty na tysiąc kawałków. To pierwszy znak, że nastąpi atak i stracę wzrok do ślepoty”, powiedziała Dorota Wellman w Fakcie. Dodała, że ból jest tak okropny, że momentami traci grunt pod nogami i ma problemy z mową. 

Wellman przestrzega, aby o migrenie nie mówić, jak o zwykłym „bólu główki”. „Najgorszemu wrogowi nie życzę tego, co przeżywam, kiedy migrena mnie dopada. Ponad dwa miliony ludzi w Polsce na to cierpi, ale postronni sobie myślą, że jak kogoś boli główka, to jest to jakaś głupota”, mówiła dziennikowi. 

Ulubiony „śniadaniowy” duet telewidzów: Dorota Wellman i Marcin Prokop

Dorota Wellman, Maricn Prokop
Fot. East News

Z mężem i synem podczas sesji do VIVY!

Dorota Wellman, VIVA!
Fot. Krzysztof Opaliński/Purple Talents

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…