Dorota Wellman
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„To rzecz, która mnie w końcu zabije”. Co się dzieje ze zdrowiem Doroty Wellman?!

Ataki są tak silne, że dziennikarka traci wzrok…

Monika Katarzyna Krupska 4 czerwca 2018 19:00
Dorota Wellman
Fot. East News

Widzowie ją kochają i nie wyobrażają sobie programu Dzień Dobry TVN bez niej. Gdy na początku lutego nagle zniknęła z wizji, wszyscy zaczęli zastanawiać się, co się z nią dzieje? Teraz kilka miesięcy po zdarzeniu Dorota Wellman opowiedziała, co jej dolega. Dziennikarka cierpi na okropne migreny, przez które może nawet stracić wzrok! 

„To rzecz, która mnie w końcu zabije”

„Mam problem z ciężkimi migrenami. To rzecz, która mnie w końcu zabije. (…) To są tak ogromne bóle głowy, że człowiek przestaje widzieć. Na początku pęka mi obraz w oku i widzę jakbym patrzyła przez kalejdoskop, czyli mam przed sobą obraz pęknięty na tysiąc kawałków. To pierwszy znak, że nastąpi atak i stracę wzrok do ślepoty”, powiedziała Dorota Wellman w Fakcie. Dodała, że ból jest tak okropny, że momentami traci grunt pod nogami i ma problemy z mową. 

Wellman przestrzega, aby o migrenie nie mówić, jak o zwykłym „bólu główki”. „Najgorszemu wrogowi nie życzę tego, co przeżywam, kiedy migrena mnie dopada. Ponad dwa miliony ludzi w Polsce na to cierpi, ale postronni sobie myślą, że jak kogoś boli główka, to jest to jakaś głupota”, mówiła dziennikowi. 

Ulubiony „śniadaniowy” duet telewidzów: Dorota Wellman i Marcin Prokop

Dorota Wellman, Maricn Prokop
Fot. East News

Z mężem i synem podczas sesji do VIVY!

Dorota Wellman, VIVA!
Fot. Krzysztof Opaliński/Purple Talents

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.