Profesjonalizm, poczucie humoru i... Za co kochamy Dorotę Wellman?

Gabriela Czernecka 2 marca 2018 16:30

Prowadząca Dzień Dobry TVN, Dorota Wellman jest jedną z ulubionych dziennikarek i osobowości telewizyjnych. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia. Nie boi się stawiać odważnych pytań. Jej wizerunek zdaje się odbiegać od standardów wyznaczanych przez show-biznes, ale ona w ogóle się tym nie przejmuje. Nic dziwnego, że fani tak bardzo lubią oglądać ją w porannym programie. Za co kochamy Dorotę Wellman?

Dorota Wellman w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN wraz z Marcinem Prokopem Dorota Wellman witają widzów od 2010 roku. Duet prezenterów z dnia na dzień podbił serca Polaków. Poczucie humoru, wyczucie sytuacji, dystans do siebie i profesjonalne podejście do gości. Nic dziwnego, że widzowie uwielbiają, gdy para pojawia się na ekranie. Coraz głośniej mówi się obecnie o Dorocie Wellman. Kilka dni temu na planie Dzień Dobry TVN dziennikarce przydarzył się mały wypadek.

Widzów zaskoczyło to, że ostatnią godzinę programu poprowadził sam Marcin Prokop, bez swojej towarzyszki. Dziennikarz wyjaśnił wówczas, że Dorota Wellman jest niedysponowana. Wszyscy zaczęli pytać, co dzieje się z Dorotą Wellman. Ta sama postanowiła odnieść się do plotek i stanu swojego zdrowia. 

„Plotki o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone - jak to mówił klasyk. Dopadła mnie wczoraj taka migrena, że prawie nie umarłam - i chciała mi rozsadzić bańkę. Na szczęście przyjechali ratownicy medyczni, których serdecznie pozdrawiam, i uratowali mnie od potwornego bólu”, wyznała na antenie dziennikarka. 

Fani Wellman na jej Facebooku wypisują komentarze, ciesząc się z powrotu ukochanej prowadzącej do programu. Wśród nich jest wiele takich, w których internauci wypisują za co kochają Wellman.

Dziś Dorota Wellman obchodzi 57. urodziny! Oto 9 rzeczy, za które kochamy Dorotę Wellman! Zapraszamy do naszej galerii!  

1/9
Dorota Wellman o swoim stanie zdrowia. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” jest chora
Copyright @East News
1/9

Za co kochamy Dorotę Wellman? Przede wszystkim za profesjonalizm. Dziennikarka nigdy nie okazała ignorancji w danym temacie. Zawsze jest świetnie przygotowana, ma świetne wyczucie drugiego człowieka. Nie narzuca się podczas rozmowy i daje rozmówcy czas na zebrani myśli.

2/9
Dorota Wellman
Copyright @East News
2/9

Za co kochamy Dorotę Wellman? Oczywiście za poczucie humoru! Nie można mówić o Dorocie Wellman i nie wspomnieć o jej poczuciu żartu. Umiejętnie potrafi wytknąć informację, ale i rozładować napiętą atmosferę.

3/9
Dorota Wellman, Marcin Prokop
Copyright @East News
3/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za dystans do samej siebie i akceptacje swojego ciała. W dzisiejszych czasach świeże spojrzenie na restrykcyjne diety i ćwiczenia sprawiają, że kobiety walczą z tym, by czuć się dobrze we własnym ciele. Ona kocha samą siebie i to widać!

4/9
Dorota Wellman
Copyright @East News
4/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za to, że nie boi się mówić wprost, co myśli. Jeśli jej się coś nie podoba, to ona mówi o tym wprost. Nie owija bawełnę, bo ktoś, mógłby poczuć się urażony.

5/9
Dorota Wellman
Copyright @East News
5/9

Za co kochamy Dorotę Wellman? Za zdrowy rozsądek. Chodzenie w szpilkach i makijażu po domu jest dla niej bezsensowne. Mówi wprost, że nie zamierza ulegać presji otoczenia, by zadowolić kogoś.

6/9
Dorota Wellman, Facebook
Copyright @Facebook
6/9

Za co kochamy Dorotę Wellman? Za szczerość. Ona jest taka, jaka jest i nie zamierza się zmieniać. Twardo stąpa po ziemi i zachęca inne kobiety, by również to robiły.

7/9
Dorota Wellman na Balu Dobroczynności
Copyright @ONS
7/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za to, że nie boi się stawiać trudnych pytań. Lubi rzucać swoim gościom rękawice, sprawdzając czy ten, jest w stanie obronić swoją tezę. Jest wyrazista, a tego w polskim dziennikarstwie często brakuje.

8/9
Dorota Wellman w czarnej sukience
Copyright @WBF
8/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za to, że umie się z siebie śmiać. Pracując z Marcinem Prokopem nie sposób się tego nie nauczyć. Chętnie oddaje mu cięte riposty!

9/9
Dorota Wellman
Copyright @East News
9/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za to, że staje w obronie słabszych. Gdy trzeba nie boi się odezwać, jest naturalna i bezpardonowa, mimo że program leci na żywo.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.