Profesjonalizm, poczucie humoru i...

Gabriela Czernecka 2 marca 2021 08:41

Prowadząca Dzień Dobry TVN, Dorota Wellman jest jedną z ulubionych dziennikarek i osobowości telewizyjnych. Zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia. Nie boi się stawiać odważnych pytań. Jej wizerunek zdaje się odbiegać od standardów wyznaczanych przez show-biznes, ale ona w ogóle się tym nie przejmuje. Nic dziwnego, że fani tak bardzo lubią oglądać ją w porannym programie. Dziś Dorota Wellman obchodzi 60. urodziny! Za co ją kochamy?

Dorota Wellman w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN wraz z Marcinem Prokopem Dorota Wellman witają widzów od 2010 roku. Duet prezenterów z dnia na dzień podbił serca Polaków. Poczucie humoru, wyczucie sytuacji, dystans do siebie i profesjonalne podejście do gości. Nic dziwnego, że widzowie uwielbiają, gdy para pojawia się na ekranie. Coraz głośniej mówi się obecnie o Dorocie Wellman. Gdy w 2018 roku na planie Dzień Dobry TVN Doroty Wellman zabrakło u boku Prokopa, wszyscy zaczęli pytać się, co dzieje się z dziennikarką. W końcu ta sama postanowiła odnieść się do plotek i stanu swojego zdrowia. 

„Plotki o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone - jak to mówił klasyk. Dopadła mnie wczoraj taka migrena, że prawie nie umarłam - i chciała mi rozsadzić bańkę. Na szczęście przyjechali ratownicy medyczni, których serdecznie pozdrawiam, i uratowali mnie od potwornego bólu”, wyznała na antenie dziennikarka. Oto 9 rzeczy, za które kochamy Dorotę Wellman! Zapraszamy do naszej galerii!  

1/9
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Copyright @MARTA WOJTAL
1/9

Za co kochamy Dorotę Wellman? Przede wszystkim za profesjonalizm. Dziennikarka nigdy nie okazała ignorancji w danym temacie. Zawsze jest świetnie przygotowana, ma świetne wyczucie drugiego człowieka. Nie narzuca się podczas rozmowy i daje rozmówcy czas na zebrani myśli.

2/9
Dorota Wellman, VIVA!, Dzień Dobry TVN
Copyright @Materiały prasowe
2/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?Oczywiście za poczucie humoru! Nie można mówić o Dorocie Wellman i nie wspomnieć o jej poczuciu żartu. Umiejętnie potrafi wytknąć informację, ale i rozładować napiętą atmosferę.

3/9
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Copyright @MARTA WOJTAL
3/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za dystans do samej siebie i akceptacje swojego ciała. W dzisiejszych czasach świeże spojrzenie na restrykcyjne diety i ćwiczenia sprawiają, że kobiety walczą z tym, by czuć się dobrze we własnym ciele. Ona kocha samą siebie i to widać!

4/9
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Copyright @MARTA WOJTAL
4/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za to, że nie boi się mówić wprost, co myśli. Jeśli jej się coś nie podoba, to ona mówi o tym wprost. Nie owija bawełnę, bo ktoś, mógłby poczuć się urażony.

5/9
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Copyright @MARTA WOJTAL
5/9

Za co kochamy Dorotę Wellman? Za szczerość. Ona jest taka, jaka jest i nie zamierza się zmieniać. Twardo stąpa po ziemi i zachęca inne kobiety, by również to robiły.

6/9
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Copyright @MARTA WOJTAL
6/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za to, że staje w obronie słabszych. Gdy trzeba nie boi się odezwać, jest naturalna i bezpardonowa, mimo że program leci na żywo.

7/9
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Copyright @MARTA WOJTAL
7/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za to, że nie boi się stawiać trudnych pytań. Lubi rzucać swoim gościom rękawice, sprawdzając czy ten, jest w stanie obronić swoją tezę. Jest wyrazista, a tego w polskim dziennikarstwie często brakuje.

8/9
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Copyright @MARTA WOJTAL
8/9

Za co kochamy Dorotę Wellman?  Za to, że umie się z siebie śmiać. Pracując z Marcinem Prokopem nie sposób się tego nie nauczyć. Chętnie oddaje mu cięte riposty!

9/9
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Copyright @MARTA WOJTAL
9/9

Za co kochamy Dorotę Wellman? Za zdrowy rozsądek. Chodzenie w szpilkach i makijażu po domu jest dla niej bezsensowne. Mówi wprost, że nie zamierza ulegać presji otoczenia, by zadowolić kogoś.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?