Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Wellman cierpi na nieuleczalną chorobę. Co dolega znanej dziennikarce?

Przez lata unikała przykrego tematu...

Gabriela Czernecka 22 lipca 2022 09:52
Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Dorota Wellman rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego i zazwyczaj nie komentuje doniesień na swój temat. Jakiś czas temu postanowiła zrobić wyjątek. Prowadząca Dzień Dobry TVN w rozmowie z Agatą Młynarską wyjawiła, że od lat spotyka się z hejtem i nieustannie słyszy krytyczne komentarze na temat swojej figury. Gwiazda stacji TVN przyznała, że choć ma za sobą mnóstwo prób uporania się z nadprogramowymi kilogramami, to wie, że nigdy nie uda się jej osiągnąć satysfakcjonujących efektów. Wszystko przez to, że cierpi na nieuleczalną chorobę. Na czym polega dolegliwość dziennikarki?

Dorota Wellman o chorobie i nadwadze

Słyszę o sobie świnia, baleron, wieloryb. Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie, mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować”, powiedziała Dorota Wellman podczas rozmowy z Agatą Młynarską w 2020 roku. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że słyszała mnóstwo nieprzyjemnych komentarzy na temat swojej sylwetki czy wagi. Dorota Wellman słynie z tego, że ma duży dystans do siebie i sporadycznie odpowiada na publikacje na temat swojego życia prywatnego. Wówczas zrobiła jednak wyjątek, czym zdecydowanie ukróciła wszelkie plotki na temat swojej sylwetki.

Czytaj także: Adrianna Biedrzyńska wspomina trudną walkę z guzem mózgu: „Urodziłam się na nowo"

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Prowadząca Dzień Dobry TVN zdradziła, że problemy ze zgubieniem kilogramów związane są z jej problemami zdrowotnymi, które pojawiły się, gdy zaszła w ciążę. Okazuje się, że Dorota Wellman cierpi na zaburzenia hormonalne: „Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję”, wyznała.

Gwiazda stacji TVN mówi wprost, że nie zamierza przejmować się krytyką, bo doskonale zna swoją wartość i nigdy nie dokonałaby innego wyboru. Zamiast tego woli skupić się na własnym życiu. Taka postawa jest godna naśladowania!  

Sprawdź również: Anna Wyszkoni pokonała raka. W czasie choroby potrzebowała wsparcia psychiatry

Dorota Wellman, Viva! 24/2018
Fot. MARTA WOJTAL

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?