Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
O TYM JEST GŁOŚNO

Doda po raz pierwszy o rozstaniu z mężem. Długo przed wszystkimi ukrywała prawdę

„Wymagało to ode mnie wielkiej dojrzałości. Nie chcę wracać tego co było”

Olga Figaszewska 26 czerwca 2021 13:23
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Doda niedawno wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstaje się z mężem Emilem Stępniem. Teraz wokalistka przerwała milczenie i skomentowała rozwód. Nie chce być pytana o swoje życie prywatne. W jej życiu aktualnie dzieje się bardzo dużo – premiera filmu, powrót na scenę, nowy singiel.

Doda o rozwodzie z mężem

Od pewnego czasu media spekulowały na temat kryzysu w związku pary. Doda i Emil Stępień pobrali się w 2018 roku. Od tamtej pory niewiele mówili na temat łączącego ich uczucia. Ślub odbył się w tajemnicy, a zakochani starali się trzymać swoje prywatne sprawy dla siebie i unikali rozgłosu.

Wtedy w rozmowie z dziennikarzami mąż wokalistki dementował te pogłoski. Tymczasem na początku czerwca Doda opublikowała oświadczenie.

„Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5 letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie”, wyznała wówczas.

Zobacz też: Doda i Emil Stępień. Historia miłości owianej tajemnicą

Doda, Emil Stępień, 2019 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Doda, Emil Stępień, 2018 rok
Fot. Niemiec/AKPA

Doda przerywa milczenie i prosi o jedno 

Teraz Doda przerwała milczenie i postanowiła uprzedzić pytania dziennikarzy. W sobotę, 26 czerwca zachwyci na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Artystka poprosiła, by w trakcie wywiadów nie poruszać tematu związku i rozstania z Emilem Stępniem.

„To dla mnie bardzo ważny dzień, po mojej półtorarocznej przerwie muzycznej chciałabym, żebyście zadając mi pytania, tym razem skupili się głównie na moim powrocie na scenę i na nowym singlu, a nie na życiu prywatnym ”,rozpoczęła swój wpis, który pojawił się na InstaStories.

Wokalistka chce skupić się na swoim zawodowym życiu, wyzwaniach i planach, które konsekwentnie realizuje. Doda po raz pierwszy otworzyła się na temat rozwodu z mężem.

„Wiecie, że zawsze mogliście mnie pytać o wszystko, ale musicie zrozumieć, że decyzję o rozstaniu podjęłam w tamtym roku po to, by móc przez ten czas nie na oczach mediów przeżyć to w spokoju, poukładać sobie w głowie i być gotową na nowy rozdział, który teraz zapowiedziałam. Temat dla mnie jest zamknięty. Jesteśmy już na innym etapie życia, każdy ma już swoje. Wymagało to ode mnie wielkiej dojrzałości, nie chcę wracać do tego, co było”, dodała.

Czytaj także: Doda pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z mężem. Jak się poznali? 

Doda, oświadczenie
Fot. Instagram, InstaStories/@dodaqueen

Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.