Małgorzata Kożuchowska i Kate Middleton
Fot. materiały prasowe, Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Kożuchowska szczerze o spotkaniu z księżną Kate!

Olga Figaszewska 29 czerwca 2017 17:30
Małgorzata Kożuchowska i Kate Middleton
Fot. materiały prasowe, Getty Images

Księża Kate wraz z Williamem przybędą do Polski już w lipcu! Ta wizyta elektryzuje nie tylko fanów rodziny królewskiej, także polskie gwiazdy czekają na nią z niecierpliwością. Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, że podczas pobytu książęcej pary, odbędzie się uroczysty bankiet, podczas którego Małgorzata Kożuchowska spotka się z księżną Cambridge. Aktorka postanowiła skomentować medialne doniesienia. Co powiedziała?

 

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska już niebawem spotka się z księżną Kate! Jak do tego doszło?

 

Małgorzata Kożuchowska na spotkaniu z książęcą parą

 

Małgorzata Kożuchowska odniosła się do medialnych spekulacji. Zdaniem kolorowej prasy, aktorka miała znaleźć się wśród gości zaproszonych na uroczyste przyjęcie organizowane w Pałacu Prezydenckim. W końcu, jej dokonania doceniał sam prezydent, który rok temu odznaczył ją Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

Osoba z otoczenia aktorki w rozmowie z „Faktem”, zdradziła, że dla Małgorzaty Kożuchowskiej spotkanie z książęcą parą będzie wielkim zaszczytem: „Obecnie to jedna z największych i najbardziej lubianych polskich aktorek, do tego jest kobietą z klasą. Nikt nie miał wątpliwości co do tego, by ją zaprosić. Małgosia bardzo lubi i szanuje brytyjską rodziną królewską. Spotkanie z Kate i Williamem to dla niej wielki zaszczyt. Nie każdy przecież ma taką okazję bo z książęcą parą spotykają się tylko największe osobistości”.

 

Podobno na tę specjalną okazję, aktorka poszukiwała odpowiedniej, eleganckiej kreacji. Spekulowano, że w tym celu rozpisała specjalny konkurs wśród polskich projektantów. Jaka jest prawda?

 

Polecamy też: Księżna Kate i książę William w lipcu przyjadą do Polski! Jest oficjalne potwierdzenie z pałacu Kensington!

 

Małgorzata Kożuchowska o spotkaniu z Kate

Aktorka poczuła się dotknięta krążącymi plotkami, w związku z tym, postanowiła zabrać głos w sprawie. W rozmowie z Party.pl zdementowała doniesienia tabloidów. Małgorzata Kożuchowska nie została zaproszona na spotkanie z książęcą parą. Wszystkiego dowiedziała się z mediów.


„To jest dosyć zabawne, że powstają tego typu plotki, hot newsy, które potem zaczynają żyć swoim życiem. Natomiast nikt z dziennikarzy nie ma pomysłu, żeby sprawdzić to u źródła (...) Otóż, nie dostałam takiego zaproszenia, nic mi na ten temat nie wiadomo. Wszystkiego dowiedziałam się z mediów”, powiedziała w rozmowie z dziennikarzem.

 

Okazuje się, że gwiazdę najbardziej zdenerwowała informacja o rozpisanym castingu na kreację.


„Wyobraźnia niektórych osób jest naprawdę imponująca, ponieważ nie wiem, kto wymyślił newsa o castingu na kreację, który ja ogłosiłam wśród projektantów. Wszyscy, którzy mnie znają choć trochę wiedzą, że jest to wyssana z palca bzdura, która na dodatek jest dość krzywdząca dla mnie”, dodała.

 

Polecamy też: Spełniło się jedno z największych marzeń Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka wcieli się w postać...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.