książe William, księżna Kate, main topic
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Księżna Kate i książę William w lipcu przyjadą do Polski! Jest oficjalne potwierdzenie z pałacu Kensington!

Marcin Marczak 3 marca 2017 14:14
książe William, księżna Kate, main topic
Fot. Getty Images

Książę i Księżna Cambridge przyjadą do Polski. Ich "wizyta odzwierciedla szerokie i głębokie partnerstwo pomiędzy Wielką Brytanią a Polską" - poinformował Pałac Kensington (czyli oficjalna siedziba pary książęcej) w oświadczeniu.  

Informacje o przyjeździe Kate i Williama  potwierdził też prezydencki minister  do spraw zagranicznych prof. Krzysztof Szczerski. Natomiast ambasador Zjednoczonego Królestwa w Polsce nie ukrywa radości z przyjazdu drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu księcia Williama i jego popularnej małżonki. - Cieszę się na wizytę - napisał na twitterze.  

Szczegóły wizyty nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że oficjalnie książę i księżna Cambridge będą gośćmi prezydenta Andrzeja Dudy i pierwszej damy Agaty Dudy. Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par - komentował prezydencki minister Krzysztof Szczerski.   

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.