książe William, księżna Kate, main topic
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Księżna Kate i książę William w lipcu przyjadą do Polski! Jest oficjalne potwierdzenie z pałacu Kensington!

Marcin Marczak 3 marca 2017 14:14
książe William, księżna Kate, main topic
Fot. Getty Images

Książę i Księżna Cambridge przyjadą do Polski. Ich "wizyta odzwierciedla szerokie i głębokie partnerstwo pomiędzy Wielką Brytanią a Polską" - poinformował Pałac Kensington (czyli oficjalna siedziba pary książęcej) w oświadczeniu.  

Informacje o przyjeździe Kate i Williama  potwierdził też prezydencki minister  do spraw zagranicznych prof. Krzysztof Szczerski. Natomiast ambasador Zjednoczonego Królestwa w Polsce nie ukrywa radości z przyjazdu drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu księcia Williama i jego popularnej małżonki. - Cieszę się na wizytę - napisał na twitterze.  

Szczegóły wizyty nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że oficjalnie książę i księżna Cambridge będą gośćmi prezydenta Andrzeja Dudy i pierwszej damy Agaty Dudy. Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par - komentował prezydencki minister Krzysztof Szczerski.   

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.