książe William, księżna Kate, main topic
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Księżna Kate i książę William w lipcu przyjadą do Polski! Jest oficjalne potwierdzenie z pałacu Kensington!

Marcin Marczak 3 marca 2017 14:14
książe William, księżna Kate, main topic
Fot. Getty Images

Książę i Księżna Cambridge przyjadą do Polski. Ich "wizyta odzwierciedla szerokie i głębokie partnerstwo pomiędzy Wielką Brytanią a Polską" - poinformował Pałac Kensington (czyli oficjalna siedziba pary książęcej) w oświadczeniu.  

Informacje o przyjeździe Kate i Williama  potwierdził też prezydencki minister  do spraw zagranicznych prof. Krzysztof Szczerski. Natomiast ambasador Zjednoczonego Królestwa w Polsce nie ukrywa radości z przyjazdu drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu księcia Williama i jego popularnej małżonki. - Cieszę się na wizytę - napisał na twitterze.  

Szczegóły wizyty nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że oficjalnie książę i księżna Cambridge będą gośćmi prezydenta Andrzeja Dudy i pierwszej damy Agaty Dudy. Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par - komentował prezydencki minister Krzysztof Szczerski.   

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.