Małgorzata Kożuchowska i Kate Middleton
Fot. materiały prasowe, Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska już niebawem spotka się z księżną Kate! Jak do tego doszło?

Weronika Bruździak-Gębura 27 kwietnia 2017 06:30
Małgorzata Kożuchowska i Kate Middleton
Fot. materiały prasowe, Getty Images

Małgorzata Kożuchowska spotka się z… księżną Kate! Księżna Cambridge razem z mężem przyjadą do Polski w lipcu. Z okazji ich wizyty odbędzie się uroczysty bankiet, w którym udział weźmie między innymi aktorka.

 

Księżna Kate i książę William w Polsce

Już za dwa miesiące brytyjska para książęca - książę William i księżna Kate odwiedzą Polskę i naszych sąsiadów - Niemcy. Przedstawiciele Pałacu Kensington poinformowali o tym w marcu za pośrednictwem Twittera. Książę i księżna Cambridge spotkają się z prezydentem Andrzejem Dudą i jego żoną, Agatą Kornhauser Dudą.

„Polska para prezydencka z przyjemnością przywita ich w naszym kraju w lipcu tego roku. Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami”, powiedział na początku marca szef Gabinetu Prezydenta RP, Krzysztof Szczerski.

 

 

Małgorzata Kożuchowska spotka się z księżną Kate

Szczegółowy plan wizyty książęcej pary jeszcze nie powstał, jednak do mediów właśnie wyciekła informacja, że któregoś dnia wieczorem odbędzie się uroczysty bankiet w Pałacu Prezydenckim. Wśród zaproszonych gości mają się znaleźć ludzie polityki, kultury i sztuki, w tym Małgorzata Kożuchowska. Podobno aktorka szuka już kreacji na ten wyjątkowy wieczór, dlatego poprosiła czołowych polskich projektantów o pomysły. Wśród nich są: Dawid Woliński, Łukasz Jemioł, Maciej Zień oraz duet Paprocki&Brzozowski.

 

„Obecnie to jedna z największych i najbardziej lubianych polskich aktorek, do tego jest kobietą z klasą. Nikt nie miał wątpliwości co do tego, by ją zaprosić. Małgosia bardzo lubi i szanuje brytyjską rodziną królewską. Spotkanie z Kate i Williamem to dla niej wielki zaszczyt. Nie każdy przecież ma taką okazję bo z książęcą parą spotykają się tylko największe osobistości”, powiedziała osoba z otoczenia aktorki w „Fakcie”.

 

Aktorkę ceni też sam prezydent Andrzej Duda, który w listopadzie zeszłego roku odznaczył Małgorzatę Kożuchowską Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. 46-letnia aktorka znana jest z seriali takich jak „M jak Miłość”, „Druga szansa”, „Rodzinka.pl” i filmów takich jak „Kiler”, „Killer-ów 2-óch” czy „Senność”.

 

Polecamy też: Księżna Kate i książę William w lipcu przyjadą do Polski! Jest oficjalne potwierdzenie z pałacu Kensington!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?