Rihanna i modowy gigant LVMH tworzą markę modową
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Rihanna właśnie potwierdziła ciążę?! Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości!

Fani nie ukrywają zachwytu tą wiadomością!

Ksenia Krasko 17 września 2019 10:54
Rihanna i modowy gigant LVMH tworzą markę modową
Fot. Getty Images

Na tegorocznym Diamond Ball nie mogło zabraknąć Rihanny – to ona już po raz piąty organizuje charytatywny bal, na którym pojawiają się znane gwiazdy. Tym razem nie było inaczej, ale fani artystki zwrócili uwagę na coś zupełnie innego...

Rihanna w ciąży? Zobacz zdjęcia

Czarna kreacja Rihanny jest tematem plotek od kilku dni! Opinająca sukienka podkreśliła figurę artystki, uwydatniając zaokrąglony brzuszek, na którym często kładła dłonie. Nie da się też nie zauważyć, że wokalistka wyglądała kwitnąco!

Chociaż RiRi nawet nie wspominała o jakichkolwiek planach, związanych z dziećmi, wielbiciele jej głosu nie mają wątpliwości i świętują fakt, że ich idolka jest w ciąży.

Rihanna
Fot. East News

Jednak nie tylko kreacja Rihanny poruszyła sieć – media zwróciły szczególną uwagę na jej słowa. Wypowiedź artystki dla magazynu Essence dała do myślenia. „Jestem czarną kobietą. Urodziła mnie czarna kobieta, którą również urodziła czarna kobieta, którą też urodziła czarna kobieta, i ja zamierzam urodzić czarną kobietę”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ESSENCE (@essence)

Drobna wzmianka o ewentualnym porodzie doprowadziła media i fanów piosenkarki do absolutnego szaleństwa – niewykluczone, że 31-latka w ten właśnie sposób subtelnie potwierdziła, że ​​jest w ciąży.

W 2017 roku zaczęła spotykać się z biznesmenem Hassanem Jameelem. Nie ukrywa, że jest zakochana. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że z pewnością planuje założyć rodzinę, a bycie mamą jest dla niej „ważniejsze niż cokolwiek innego w życiu”. 

Rihanna
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.