Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. annalewandowskahpba
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Słowa trenerki wywołały sensację

To wyjątkowy czas dla gwiazdorskiej pary...

Konrad Szczęsny 14 września 2019 12:44
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. annalewandowskahpba

Odkąd Anna i Robert Lewandowscy zostali w maju 2017 roku rodzicami Klary, co jakiś czas w mediach powraca temat drugiego dziecka pary. Czasem pytają o to mało dyskretni dziennikarze, czasem sami zainteresowani nawiązują do swoich rodzicielskich planów. Kwestia ta powróciła w najnowszym wywiadzie, którego udzieliła trenerka. Jej słowa wywołały dużą sensację!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?

Mimo że oboje publikują w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć, także tych, na których towarzyszy im jedyne dziecko, do tej pory nie zdecydowali się pokazać światu twarzy dwuletniej Klary, za co swego czasu zostali ostro skrytykowani przez internautów.

Od momentu narodzin córki pary temat drugiego dziecka jest przedmiotem spekulacji, salonowych plotek oraz... wywiadów, których oboje udzielają. W tym najnowszym Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła czy wraz z mężem planują w najbliższym czasie powiększenie rodziny.

„Myślę, że na pewno. Myślę, że może nie każde, ale większość małżeństw marzy o tym, żeby mieć gromadkę dzieci. Zobaczymy, co czas pokaże...”, zwierzyła się w rozmowie z serwisem myfitness.pl. 

Anna Lewandowska o Klarze

Reporterka przeprowadzająca wywiad zapytała również trenerkę wprost, jak zareagowała, gdy poznała płeć dziecka przy pierwszej ciąży.

„Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze jak ktoś mnie pytał, czy bym chciała chłopca czy dziewczynkę, to mówiłam „chłopca”. Tylko i wyłącznie dlatego, że zakładałam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka. I za nią najmocniej dziękuję, bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła”, zwierzyła się Anna Lewandowska.

W rozmowie nie zabrakło także tematów związanych ze sportem oraz dochodowych przedsięwzięciach gwiazdorskiej pary.

Jak myślisz, czy Anna i Robert Lewandowscy faktycznie zdecydują się w najbliższym czasie na powiększenie rodziny?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

After a very intense month: Camp for mothers with children, Camp by Ann, a new project is almost done, training combined with birthdays for over 1000 people ... and several other activities. You will be able to see the results Soon🤙 _________________________ Pozycja chillout 🤭🤙 Po bardzo intensywnym miesiącu: Obóz dla mam z dziećmi, Camp by Ann, nowy projekt prawie na finishu, trening połączony z urodzinami na ponad 1000 osób… i kilka innych aktywności 🤭, których efekty już niebawem🤙 Wróciliśmy do naszego drugiego domu🙌 do naszego codziennego rytmu, uwielbiam to.RUTYNA🤙 Za chwile znowu się widzimy w Warszawie ale teraz chwila na nowe pomysły i plany🤭🙊 Trzymajcie kciuki. _____________________________ #annalewandowska #healthyplanbyann #healthyteam #motivation #kids #baby #power #happy #happySunday

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.