O TYM SIĘ MÓWI

Rodzinne zdjęcie Roberta i Anny Lewandowskich z Klarą wywołało burzę!

Internauci ostro skrytykowali sławnych rodziców... Dlaczego?

Konrad Szczęsny 5 maja 2019 19:03

To dla nich wyjątkowy czas. Klara Lewandowska, nazywana przez media „polskim royal baby”, przyszła na świat czwartego maja 2017 roku. Drugie urodziny dziewczynki rodzice obchodzili w rodzinnym gronie, w atmosferze wręcz intymnej. Nie zabrakło jednak tortu, prezentów oraz wzajemnej czułości. Zdjęciami z tego szczególnego dnia Anna i Robert Lewandowscy podzielili się z fanami w mediach społecznościowych. Jedno z nich wywołało jednak niezadowolenie fanów i negatywne komentarze z ich strony! Dlaczego?

Anna i Robert Lewandowscy świętują drugie urodziny Klary: zdjęcia

Mimo że na co dzień nie widują się tak często, jak by chcieli, przy wyjątkowych okazjach nie ma mowy o rozłące. A taką z pewnością są drugie urodziny Klary Lewandowskiej, jedynego dziecka kapitana reprezentacji Polski i trenerki. Para zdecydowała, że ten dzień spędzi w wąskim gronie,  z dala od medialnego zgiełku i błysku fleszy.

Rąbka tajemnicy, co do atmosfery panującej tego dnia, uchylił wczoraj piłkarz, publikując dwa rodzinne i pełne czułości zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Stąd wiadomo, że córka Anny i Robert Lewandowskich miała tort ozdobiony białym lukrem z dużą cyfrą „2”, na którym umieszczono również podobizny zwierząt, m.in. lwa, zebry czy lisa. Niestety, internautom nie wszystko przypadło do gustu. Jedna z fotografii spotkała się z falą krytyki.

Czułe rodzinne zdjęcie państwa Lewandowskich z Klarą: krytyka fanów

Dzisiaj natomiast fotografię (numer 3 w galerii) z wczorajszego dnia zamieściła w mediach społecznościowych Anna. Widzimy na nim trenerkę, sportowca oraz jubilatkę na rękach dumnego taty. Wszyscy promiennie się uśmiechają, dodatkowo Robert Lewandowski obejmuje wolną dłonią ukochaną żonę.

„My world ♥️@_rl9 #Klara #babybyAnn#happybirthday #annalewandowska#robertlewandowski #kinderparty”, podpisała zdjęcie Anna Lewandowska.

Do tej pory zebrało ono ponad 90 tysięcy polubień, wszyscy fani przyłączają się do życzeń dla Klary. Niestety, nie zabrakło również krytycznych komentarzy. Internauci śmieją się, że pozycja, jaką do zdjęcia przybrała córka pary sportowców, jest dziwna i nienaturalna.

„Klara to już chyba nauczona,że do zdjęcia wie jak główkę odwrócić 😂 fajna rodzinka”, „Te zdjecia z odwróconym dzieckiem sa slabe i dziwne 😂”, „Dziwnie to wygląda Państwo w obiektywie a córka odwrócona”, komentują złośliwie internauci. „Moze czuja ,ze ich dziecko lepsze od innych i za pokazanie twarzy w przysxlosci zarobi miliony”, dodał ktoś inny (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Nie brakuje też takich, którzy twierdzą, że to ochrona wizerunku dziecka i przejaw troski ze strony rodziców.

A Tobie które stanowisko jest bliższe?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.