Internauci ostro skrytykowali sławnych rodziców... Dlaczego?

Konrad Szczęsny 5 maja 2019 19:03

To dla nich wyjątkowy czas. Klara Lewandowska, nazywana przez media „polskim royal baby”, przyszła na świat czwartego maja 2017 roku. Drugie urodziny dziewczynki rodzice obchodzili w rodzinnym gronie, w atmosferze wręcz intymnej. Nie zabrakło jednak tortu, prezentów oraz wzajemnej czułości. Zdjęciami z tego szczególnego dnia Anna i Robert Lewandowscy podzielili się z fanami w mediach społecznościowych. Jedno z nich wywołało jednak niezadowolenie fanów i negatywne komentarze z ich strony! Dlaczego?

Anna i Robert Lewandowscy świętują drugie urodziny Klary: zdjęcia

Mimo że na co dzień nie widują się tak często, jak by chcieli, przy wyjątkowych okazjach nie ma mowy o rozłące. A taką z pewnością są drugie urodziny Klary Lewandowskiej, jedynego dziecka kapitana reprezentacji Polski i trenerki. Para zdecydowała, że ten dzień spędzi w wąskim gronie,  z dala od medialnego zgiełku i błysku fleszy.

Rąbka tajemnicy, co do atmosfery panującej tego dnia, uchylił wczoraj piłkarz, publikując dwa rodzinne i pełne czułości zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Stąd wiadomo, że córka Anny i Robert Lewandowskich miała tort ozdobiony białym lukrem z dużą cyfrą „2”, na którym umieszczono również podobizny zwierząt, m.in. lwa, zebry czy lisa. Niestety, internautom nie wszystko przypadło do gustu. Jedna z fotografii spotkała się z falą krytyki.

Czułe rodzinne zdjęcie państwa Lewandowskich z Klarą: krytyka fanów

Dzisiaj natomiast fotografię (numer 3 w galerii) z wczorajszego dnia zamieściła w mediach społecznościowych Anna. Widzimy na nim trenerkę, sportowca oraz jubilatkę na rękach dumnego taty. Wszyscy promiennie się uśmiechają, dodatkowo Robert Lewandowski obejmuje wolną dłonią ukochaną żonę.

„My world ♥️@_rl9 #Klara #babybyAnn#happybirthday #annalewandowska#robertlewandowski #kinderparty”, podpisała zdjęcie Anna Lewandowska.

Do tej pory zebrało ono ponad 90 tysięcy polubień, wszyscy fani przyłączają się do życzeń dla Klary. Niestety, nie zabrakło również krytycznych komentarzy. Internauci śmieją się, że pozycja, jaką do zdjęcia przybrała córka pary sportowców, jest dziwna i nienaturalna.

„Klara to już chyba nauczona,że do zdjęcia wie jak główkę odwrócić 😂 fajna rodzinka”, „Te zdjecia z odwróconym dzieckiem sa slabe i dziwne 😂”, „Dziwnie to wygląda Państwo w obiektywie a córka odwrócona”, komentują złośliwie internauci. „Moze czuja ,ze ich dziecko lepsze od innych i za pokazanie twarzy w przysxlosci zarobi miliony”, dodał ktoś inny (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Nie brakuje też takich, którzy twierdzą, że to ochrona wizerunku dziecka i przejaw troski ze strony rodziców.

A Tobie które stanowisko jest bliższe?  

1/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @_rl9
1/5

Tak Anna i Robert Lewandowscy świętowali drugie urodziny swojej jedynej córeczki, Klary.

2/5
Robert Lewandowski i Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @_rl9
2/5

Ten wyjątkowy dzień cała rodzina Lewandowskich postanowiła spędzić wspólnie, z dala od medialnego zgiełku.

3/5
Tak Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska świętowali drugie urodziny dziewczynki
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/5

Niestety, to zdjęcie z drugich urodzin Klary wywołało w sieci burzę. Internauci twierdzą, że córka  Anny i Roberta Lewandowskich przyjęła na nim nienaturalną pozycję i przez to fotografia wygląda na pozowaną i sztuczną.

4/5
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
4/5

Anna i Robert Lewandowscy zdają się jednak negatywnymi komentarzami nie przejmować. Są i tacy, którzy twierdzą, że w ten sposób chronią wizerunek Klary.

5/5
Anna Lewandowska z córeczką Klarą - przytulają się
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/5

Klara, jedyna córka Anny i Roberta Lewandowskich, przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Wczoraj skończyła zatem dwa latka.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.