Kolczyk w nosie
Fot. Taylor Hill/FilmMagic/Kevin Mazur/MG23/Getty Images
TRENDY 2024

Trendy 2024: Kolczyk w septum to hit tego sezonu!

Zobacz, jak noszą go gwiazdy!

Wiktoria Oskroba 6 marca 2024 18:30
Kolczyk w nosie
Fot. Taylor Hill/FilmMagic/Kevin Mazur/MG23/Getty Images

Wygląda na to, że w tej wiosny miłośniczki trendów szczególnie chętnie będą sięgać po ten rodzaj biżuterii. Kolczyk w nosie już dawno wszedł na salony, choć dla wielu nadal jest symbolem buntu. Gwiazdy pokazują, jak nosić go na co dzień i na eleganckie wyjścia. Skusisz się na modny piercing tej wiosny?

ZOBACZ TAKŻE: ORŁY 2024: Oto najpiękniejszekreacje z 26. gali rozdania nagród Polskiej Akademii Filmowej

Trendy 2024: Kolczyk w nosie to dodatek uwielbiany przez sławy

Wiosna to idealny moment na zmiany w wizerunku. Jeśli chcesz odświeżyć swój wygląd w wyrazisty sposób, umieść kolczyk w przegrodzie nosowej. Taka biżuteria z pewnością dodaje charakteru. Znane gwiazdy od lat pokazują, że ten dodatek nigdy nie wychodzi z mody!

Kolczyk w nosie od dawna ma swoją rzeszę fanek. Wśród nich znalazły się takie gawiazdy, jak Rihanna, Zendaya, Jessica Biel, Gigi Hadid czy Zoe Kravitz. Wiele z nich pojawiło się z tym modnym dodatkiem na eleganckich galach.

Gigi Hadid

Kolczyk w nosie
Fot. Taylor Hill/FilmMagic

 FKA Twigs

Kolczyk w nosie
Fot. Kevin Mazur/MG23/Getty Images

Modny kolczyk w nosie: Na to warto zwrócić uwagę

Zabieg polegający na przekłuciu przegrody nosowej dla wielu może być zniechęcający. Jeśli jednak zdecydujemy się na ten krok, wybierzmy wykwalifikowanego specjalistę, używającego sterylnych narzędzi. Warto pamiętać, że przekłucie nie powinno przechodzić przez chrząstkę - jest to dużo bardziej bolesne i goi się dłużej. Doświadczony piercer zrobi otwór w najcieńszym miejscu przegrody nosowej.

Trendy 2024: Kolczyk w nosie bez przekłuwania 

Jeśli jednak nie chcesz wykonywać tego typu zabiegów, nic straconego! Na rynku dostępne są także kolczyki do nosa, które możemy nałożyć bezpośrednio na przegrodę nosową bez przekłuwania. To idealny sposób, by w prosty sposób wyrożnić się z tłumu. Wybierz minimalistyczny model w kształcie cienkiego koła czy podkowy lub biżuteryjny, np. zdobiony kryształkami.

CZYTAJ TEŻ: Demna pobudza świadomośćnajnowszą kolekcją Balenciaga na jesień i zimę 2024

Skusisz się na modny kolczyk w nosie tej wiosny?

Pozłacany kolczyk do nosa ANIA KRUK, cena: 79 zł

Kolczyk w nosie
Fot. mat.prasowe

Zestaw trzech kolorowych kolczyków do nosa TOUS, cena: 349 zł

Kolczyk w nosie
Fot. mat.prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.