O TYM SIĘ MÓWI

„Ostatnio bardzo się do siebie zbliżyli”. Co łączy Ilonę Ostrowską i Macieja Myszkowskiego?

Ich relacja wywołuje sensację!

Konrad Szczęsny 19 lutego 2018 19:00

Oboje mają za sobą trudne przejścia w życiu osobistym… Nic dziwnego, że Maciej Myszkowski i Ilona Ostrowska niemal od pierwszego spotkania na planie trzeciej edycji „Agenta Gwiazdy” mieli wspólne tematy do długich rozmów. Co łączy męża Justyny Steczkowskiej i aktorkę znaną z serialu „Ranczo”?

Maciej Myszkowski i Ilona Ostrowska na planie „Agenta Gwiazdy 3”. Co ich łączy?

„Nie spodziewałem się, że w czasie kręcenia programu poznam tak świetnych ludzi, jak Ilona czy Peja, że będziemy mieć okazję rozmawiać o różnych sprawach”, zwierzył się „Dobremu Tygodniowi” Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej.

A tematów do rozmów mieli wiele. Nie tylko tych związanych z pobytem w Azji (bo tam kręcona była nowa edycja show), ale też tych dotyczących wspólnych życiowych doświadczeń.

„W Azji mieli okazję lepiej się poznać i zaprzyjaźnić. Długie wieczory służyły zwierzeniom i dyskusjom na tematy damsko-męskie. Oboje udział w programie potraktowali jak przygodę i możliwość spojrzeniana życie z dystansu. Trzy tygodnie spędzone w Azji z dala od rodzin i codziennych problemów bardzo ich zbliżyły”, przekonuje informator tygodnika.

Wydaje się zatem, że Macieja Myszkowskiego i Ilonę Ostrowską połączyła silna nić porozumienia. W końcu życie uczuciowe obojga było swego czasu tematem plotek i spekulacji.

Życie osobiste Macieja Myszkowskiego i Ilony Ostrowskiej

Ilona Ostrowska ma na koncie nieudany ośmioletni związek z Jackiem Borcuchem. Niestety, aktor zostawił ją w 2008 roku dla 16 lat młodszej Olgi Frycz. Dziś ich relacje są poprawne, głównie ze względu na córkę Miłosławę. Jednak wypracowanie tego zajęło im sporo czasu.

Co więcej, mimo zranionego serca, Ilonie Ostrowskiej udało się odnaleźć szczęście u boku innego mężczyzny. Aktorka od trzech lat widywana jest z muzykiem Patrykiem Stawińskim. Para wychowuje razem dwuletniego synka Gustawa, jednak – jak deklaruje Ilona Ostrowska – nie planują w najbliższym czasie brać ślubu.

Niestety, miniony rok był w kwestii uczuciowej niezwykle trudny dla Macieja Myszkowskiego. Architekt i jego żona, wokalistka Justyna Steczkowska, podjęli decyzję o separacji po siedemnastu latach, jak się wydawało, wzorowego małżeństwa. Co prawda media już jakiś czas temu pisały na temat tego, że para koniec końców zdecydowała się do siebie wrócić, jednak sami zainteresowani tego w żaden sposób nie potwierdzili. Scenariusz ten wydaje się wielce prawdopodobny z uwagi na dobro ich dzieci: Helenki, która w tym wieku skończy 5 lat oraz dwunastoletniego Stasia i 18-letniego Leona. 

Jednym z czynników, który zbliżył Justynę Steczkowską i Macieja Myszkowskiego, miał być właśnie jego wyjazd na plan trzeciej edycji „Agenta gwiazdy”. Wtedy to artystka musiała zająć się domem pod nieobecność męża. Czy w przypadku architekta długie rozmowy z Iloną Ostrowską sprawiły, że zdecydował się dać swojemu małżeństwu drugą szansą i ponownie zamieszkał z wokalistką? Wiele na to wskazuje!   ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.