Ich relacja wywołuje sensację!

Konrad Szczęsny 19 lutego 2018 19:00

Oboje mają za sobą trudne przejścia w życiu osobistym… Nic dziwnego, że Maciej Myszkowski i Ilona Ostrowska niemal od pierwszego spotkania na planie trzeciej edycji „Agenta Gwiazdy” mieli wspólne tematy do długich rozmów. Co łączy męża Justyny Steczkowskiej i aktorkę znaną z serialu „Ranczo”?

Maciej Myszkowski i Ilona Ostrowska na planie „Agenta Gwiazdy 3”. Co ich łączy?

„Nie spodziewałem się, że w czasie kręcenia programu poznam tak świetnych ludzi, jak Ilona czy Peja, że będziemy mieć okazję rozmawiać o różnych sprawach”, zwierzył się „Dobremu Tygodniowi” Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej.

A tematów do rozmów mieli wiele. Nie tylko tych związanych z pobytem w Azji (bo tam kręcona była nowa edycja show), ale też tych dotyczących wspólnych życiowych doświadczeń.

„W Azji mieli okazję lepiej się poznać i zaprzyjaźnić. Długie wieczory służyły zwierzeniom i dyskusjom na tematy damsko-męskie. Oboje udział w programie potraktowali jak przygodę i możliwość spojrzeniana życie z dystansu. Trzy tygodnie spędzone w Azji z dala od rodzin i codziennych problemów bardzo ich zbliżyły”, przekonuje informator tygodnika.

Wydaje się zatem, że Macieja Myszkowskiego i Ilonę Ostrowską połączyła silna nić porozumienia. W końcu życie uczuciowe obojga było swego czasu tematem plotek i spekulacji.

Życie osobiste Macieja Myszkowskiego i Ilony Ostrowskiej

Ilona Ostrowska ma na koncie nieudany ośmioletni związek z Jackiem Borcuchem. Niestety, aktor zostawił ją w 2008 roku dla 16 lat młodszej Olgi Frycz. Dziś ich relacje są poprawne, głównie ze względu na córkę Miłosławę. Jednak wypracowanie tego zajęło im sporo czasu.

Co więcej, mimo zranionego serca, Ilonie Ostrowskiej udało się odnaleźć szczęście u boku innego mężczyzny. Aktorka od trzech lat widywana jest z muzykiem Patrykiem Stawińskim. Para wychowuje razem dwuletniego synka Gustawa, jednak – jak deklaruje Ilona Ostrowska – nie planują w najbliższym czasie brać ślubu.

Niestety, miniony rok był w kwestii uczuciowej niezwykle trudny dla Macieja Myszkowskiego. Architekt i jego żona, wokalistka Justyna Steczkowska, podjęli decyzję o separacji po siedemnastu latach, jak się wydawało, wzorowego małżeństwa. Co prawda media już jakiś czas temu pisały na temat tego, że para koniec końców zdecydowała się do siebie wrócić, jednak sami zainteresowani tego w żaden sposób nie potwierdzili. Scenariusz ten wydaje się wielce prawdopodobny z uwagi na dobro ich dzieci: Helenki, która w tym wieku skończy 5 lat oraz dwunastoletniego Stasia i 18-letniego Leona. 

Jednym z czynników, który zbliżył Justynę Steczkowską i Macieja Myszkowskiego, miał być właśnie jego wyjazd na plan trzeciej edycji „Agenta gwiazdy”. Wtedy to artystka musiała zająć się domem pod nieobecność męża. Czy w przypadku architekta długie rozmowy z Iloną Ostrowską sprawiły, że zdecydował się dać swojemu małżeństwu drugą szansą i ponownie zamieszkał z wokalistką? Wiele na to wskazuje!   ZOBACZ ZDJĘCIA

1/5
Maciej Myszkowski modelem, mąż Justyny Steczkowskiej
Copyright @Facebook/ Dorota Wróblewska oficjalny blog
1/5

Zdjęcia Macieja Myszkowskiego w latach 90. co rusz zdobiły polskie magazyny. Podobno Justyna Steczkowska po raz pierwszy zobaczyła swojego przyszłego męża właśnie na zdjęciu w jednym z kolorowych magazynów. Później gdy doszło do spotkania wokalistka wstydziła się "zagadać" do modela, twierdząc że onieśmieliła ją jego uroda.

2/5
Maciej Myszkowski modelem, mąż Justyny Steczkowskiej
Copyright @Facebook/ Dorota Wróblewska oficjalny blog
2/5

Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej, swoją przygodę ze światem show-biznesu zaczynał właśnie w modelingu. Dziś jest wziętym architektem.

3/5
Maciej Myszkowski wraca do modelingu, Maciej Myszkowski na wybiegu, mąż Justyny Steczkowskiej
Copyright @East News
3/5

Niewielu wie, że Maciej Myszkowski w latach 90 był rozchwytywanym modelem. Co rusz można było podziwiać jego sylwetkę w kolorowych czasopismach. 

4/5
Maciej Myszkowski modelem, mąż Justyny Steczkowskiej
Copyright @Facebook/ Dorota Wróblewska oficjalny blog
4/5

Maciej Myszkowski w latach 90. uważany był za jednego z najprzystojniejszych (tuż obok Oliviera Janiaka, Rafała Czapula i Waldemara Goszcza) modeli. 

5/5
Maciej Myszkowski wraca do modelingu, Maciej Myszkowski na wybiegu, mąż Justyny Steczkowskiej
Copyright @East News
5/5

Teraz kariera Macieja Myszkowskiego w modelingu zatoczyła koło. Na początku czerwca tego roku Maciej Myszkowski pojawił się na wybiegu podczas Warsaw Fashion Street, gdzie jako jeden z wielu modeli zaprezentował kolekcję Andrzeja Fodera. Internauci zachwycili się prezencją modela. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.