Leon Myszkowski, Allan Krupa, syn Justyny Steczkowskiej, syn Edyty Górniak, przyjaźń Myszkowskiego i Krupy
Fot. Instagram @leon_myszkovsky, Instagram @allan_krupa
DZIECI GWIAZD

Synowie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej zaprzyjaźnili się! Co połączyło Leona i Allana?

Konrad Szczęsny 14 czerwca 2017 18:45
Leon Myszkowski, Allan Krupa, syn Justyny Steczkowskiej, syn Edyty Górniak, przyjaźń Myszkowskiego i Krupy
Fot. Instagram @leon_myszkovsky, Instagram @allan_krupa

Choć ich mamy nie pałają do siebie sympatią, okazuje się, że ich synów połączyła nić porozumienia. Leon Myszkowski i Allan Krupa od jakiegoś czasu spędzają ze sobą sporo czasu. Połączyło ich nie tylko to, że obaj co jakiś czas są w centrum zainteresowania mediów z powodu sławnych matek, lecz także fakt, że obaj pasjonują się muzyką i... są producentami! Co jest sekretem przyjaźni synów Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej?

Polecamy też: Córki Kowalskiej i Przybylskiej, synowie Steczkowskiej i Górniak. Czy podbiją Polskę i zdetronizują rodziców?

Leon Myszkowski o przyjaźni z Allanem Krupą

Leon Myszkowski został zapytany przez jedną z dziennikarką, czy denerwują go częste porównania do syna Edyty Górniak, które związane są z tym, że ich mamy są znane i rozpoczynały karierę w tym samym czasie.

Reaguję na to bardzo dobrze, uważam, że jest to bardzo utalentowany chłopak, również jest DJ-em i początkującym producentem muzycznym. Mam nadzieję, że kiedyś zagramy razem na jakiejś imprezie albo wyprodukujemy razem jakiś utwór. Bardzo miło byłoby mi z tego tytułu”, odpowiedział Leon Myszkowski.

Zaznaczył również, że miał okazję poznać prywatnie Allana Krupę.

Tak, poznaliśmy się. Bardzo miły chłopak. Uważam, że naprawdę, jeśli dalej podąży w swoim kierunku, to czekam, aż spotkamy się razem na tym wymarzonym Tomorrowlandzie (jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej organizowany od 2005 r. w miejscowości Boom, niedaleko Antwerpii w Belgii)”, stwierdził roześmiany. 

Gdy ponownie pojawiło się pytanie o to, czy denerwują go porównania do syna Edyty Górniak, odpowiedział krótko i dosadnie:

Nie. W ogóle uważam, że te porównania są... miłe, niemiłe… Nieważne, jest to również bardzo utalentowany chłopiec”, zakończył rozmowę Leon Myszkowski.

Polecamy też: Syn Edyty Górniak w wieku 13 lat przystąpi do I Komunii Świętej. Dlaczego tak późno?

Przyjaźń Allana Krupy i Leona Myszkowskiego

Głośno o relacji Allana Krupy i Leona Myszkowskiego zrobiło się w maju 2017 r., gdy okazało się, że obaj pojawili się na imprezie urodzinowej Oli Nowak, youtuberki, z którą swego czasu łączono syna Edyty Górniak. Diwa również wzięła udział w tym wydarzeniu. Syn Justyny Steczkowskiej zagrał wówczas set DJ-ski ze swoim kolegą Michałem, z którym tworzy młody duet producencki. Podobno Edyta Górniak dała się ponieść emocjom i w pewnym momencie... wskoczyła na scenę, gdy muzyka rozbrzmiewała w najlepsze! 

„Każdy wiedział, że Edyta będzie w klubie, bo na tych urodzinach byli też rodzice solenizantki i inni dorośli, którzy pilnowali swoich nieletnich pociech. Zasady od początku były jasne - zero alkoholu i głupot. Edyta w pewnym momencie wskoczyła na scenę i przy Leonie i Allanie, którzy zagrali kilka fajnych remiksów, zaczęła śpiewać. Skradła show i chętnie pozowała do zdjęć z Leonem. On na początku był zestresowany, ale gdy zobaczył, że Edyta nie ma do niego urazy to się rozluźnił i zamienił z nią kilka słów. Później opowiadał, że bardzo się kiedyś do niej mylił i że nie rozumie, dlaczego jego mama jest tak do niej uprzedzona”, relacjonował wówczas uczestnik imprezy w „Fakcie”.


Polecamy też: Blue Ivy Carter, North West i Harper Beckham. Poznajcie najmodniejsze dzieci świata!​

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.