Siostry Steczkowskie, VIVA! styczeń 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Czy kontrowersyjna książka Agaty podzieliła rodzinę Steczkowskich? Na jej premierze nie pojawiła się żadna z sióstr!

Olga Figaszewska 31 marca 2017 12:15
Siostry Steczkowskie, VIVA! styczeń 2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Książka „Steczkowscy. Miłość wbrew regule” jeszcze przed ukazaniem wywoływała medialną burzę. Niedawno odbyła się jej premiera, na której nie pojawiła się rodzina Agaty Steczkowskiej. Czy ujawnione tajemnice rodziny Steczkowskich odbiją się na ich relacjach?

Premiera książki „Steczkowscy. Miłość wbrew regule”

Najstarsza z rodzeństwa, Agata Steczkowska postanowiła napisać książkę, w której ujawnia rodzinne tajemnice. Opowiada o historii swojej niezwykłej muzycznej rodziny: związku rodziców i późniejszych losów ich dziewięciorga dzieci. Najistotniejsze w całej historii jest to, że opowieść oparta jest na dokumentach, które Agata Steczkowska zbierała przez 30 lat.

Jak donosi tygodnik „Na żywo”, reszta rodziny nie pojawiła się na premierze autorki.  


„Niestety nikt z rodziny nie przyszedł świętować literackiego sukcesu Agaty. Autorka, ubrana w piękną czerwoną suknię, z niepokojem spoglądała w kierunku drzwi, licząc że pojawi się w nich ktoś bliski. Jednak srodze się zawiodła”, relacjonował jeden z uczestników spotkania.

Polecamy też: „Tato nie został księdzem przypadkowo’’. Agata Steczkowska ujawnia rodzinne tajemnice

W mediach pojawiały się informacje, że nie cała rodzina Steczkowskich jest zadowolona z publikacji siostry. Justyna i Magda do tej pory nie udzieliły żadnego komentarza. W  wywiadzie dla „Dzień dobry TVN”, Agata Steczkowska skomentowała te doniesienia: „Justyna i Magda nie są jedyne w naszej rodzinie, mam jeszcze braci, oni tego jeszcze nie przeczytali. Wysłałam wszystkim egzemplarze. Rodzice zaprosili do swojego życia dziewięć istnień, wykarmili bez pomocy państwa i kościoła. My jesteśmy tylko do nich dodatkiem”.  

Wszystko dlatego, że zdradziła w niej rodzinną tajemnicę: ojciec artystek był księdzem, gdy poznał ich matkę. To odbiło się w miejscowości, w której mieszkały, szerokim echem. Czy skandal z udziałem rodziny Steczkowskich odbił się na ich rodzinnych relacjach? To wątpliwe. Na przestrzeni lat udowodnili, że są zgodni, kochają się i w trudnych sytuacjach zawsze mogą liczyć na wsparcie najbliższych.

Polecamy także: Siostry Steczkowskie jak zaginione uczennice. Sesja w stylu kultowego "Pikniku pod wiszącą skałą".

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?