Książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Brytyjskie media nie mają wątpliwości: Kate lada chwila ogłosi, że znów spodziewa się dziecka!

Skąd takie przypuszczenia?

Gabriela Czernecka 17 sierpnia 2019 09:48
Książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images

Czwarta ciąża księżnej Kate to chyba jedna z najbardziej oczekiwanych wiadomości dotycząca rodziny Windsorów w brytyjskich mediach. Plotki na ten temat powracają jak bumerang, ale tym razem bukmacherzy są przekonani, że książęca para Cambridge lada chwila ogłosi, że spodziewa się czwartego dziecka. Mówi się, że radosna nowina zostanie przekazana światu do końca tego roku. Czy aby na pewno?

Bukmacherzy: Księżna Kate w czwartej ciąży do końca roku

Już od jakiegoś czasu regularnie pojawiają się informacje o czwartej ciąży księżnej Kate. Jak wiadomo Kate zawsze marzyła o dużej rodzinie, w wywiadach wielokrotnie powtarzała, że chciałaby mieć minimum trójkę dzieci. Nikogo nie dziwi więc, że plotki o ciąży Kate co rusz powracają. Jakiś czas temu sama zainteresowana zdecydowała się skomentować te doniesienia. Podczas swojej ostatniej wizyty w Irlandii spotkała się ze swoimi wielbicielami. Miała m.in. okazję poznać pięciomiesięcznego Jamesa Barrowa. Uroczy malec sprawił, że na twarzy księżnej pojawił się szeroki uśmiech, a oczy nabrały charakterystycznego blasku.

Jak wyznał królewski reporter Robert Jobson, ojciec chłopca postanowił wykorzystać tę sposobność i nieśmiało zapytał księżnej, czy planuje jeszcze powiększenie rodziny: „Planujecie czwarte dziecko?”, spytał mężczyzna, którego słowa zacytował australijski magazyn New Idea. Na reakcję księżnej nie trzeba było długo czekać. Z uśmiechem na twarzy odpowiedziała: „Myślę, że William byłby trochę zaniepokojony”.

Jak pisał jakiś czas temu Daily Mail, chęć posiadania jeszcze jednego dziecka wzmogła u Kate ciąża Meghan.  Radosna nowina i narodziny Archiego ponownie rozbudziły w księżnej Cambridge instynkt macierzyński i jak pisał Daily Mail: „Księżna uwielbia dzieci i jest gotowa na kolejną ciążę, mimo porannych mdłości, które miała w przeszłości”. Dziś bukmacherzy agencji Coral nie mają wątpliwości, że Kate i William jeszcze w tym roku podzielą się z fanami dobrą nowiną. Według zakładów, książęca para Cambridge niebawem po raz czwarty zostanie rodzicami. Dlaczego Brytyjczycy obstawiają, że rodzina Windsorów znów się powiększy?

„Wiele zmieniło się po słowach księcia Harry'ego, który zapowiedział, że wraz z Meghan będą mieli tylko dwójkę dzieci”, mówi Harry Aitkenhead, rzecznik agencji. Fani rodziny królewskiej liczą więc na świetne wiadomości od Kate i Williama. Czy te informacje się potwierdzą i lada chwila, pałac ogłosi, że Kate jest w ciąży po raz czwarty? Pozostaje nam cierpliwie czekać na oficjalne potwierdzenie tych doniesień.  

książę William, księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte, książę Louis
Fot. East News

Księżna Kate, książę William
Fot. Getty Images

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.