Curvy Supermodel
Fot. materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Ruszają castingi do „Curvy supermodel” z modelkami plus size. Czy program przebije „Top model”?

Weronika Bruździak-Gębura 14 grudnia 2016 15:45
Curvy Supermodel
Fot. materiały prasowe

Wiosną w Polsacie ruszy polska edycja programu „Curvy Supermodel”. Do konkursu staną dziewczyny, które chcą być modelkami plus size. Właśnie ruszyły castingi.

 

Poszukiwane dziewczyny od rozmiaru 42

Kogo szuka Polsat? Dziewczyn między 18 a 28 rokiem życia, które noszą rozmiar nie mniejszy niż 42 i mają minimum 170 centymetrów wzrostu. Producent programu, firma Rochstar, właśnie zaczęła przyjmować mailowe zgłoszenia. Hasło castingu to „Udowodnij, że piękno nie ma rozmiaru”.

 

Skład czteroosobowego jury nie jest znany. Swój udział w programie potwierdziła aktorka Elżbieta Romanowska. Na razie nie wiadomo, w jakiej roli wystąpi – prowadzącej czy członkini jury.

 

Curvy Supermodel uczestniczki niemieckiej edycji
Fot. Facebook Curvy Supermodel

Na zdjęciu: uczestniczki niemieckiej edycji programu „Curvy Supermodel”

 

Polecamy też: Duzi mężczyźni podbiją świat mody? Poznajcie najsłynniejszych modeli plus size!​

 

Niemiecki format, który przebije „Top model”?

„Curvy supermodel” to niemiecki format, który u naszych zachodnich sąsiadów królował w jesiennej ramówce RTL2. Zwyciężyła 23-letnia Celine Denefleh z Mannheim. Ma 171 centymetrów wzrostu i nosi rozmiar 44. Na co dzień pracuje w dziale handlowym firmy energetycznej.

 

Celine Denefleh, zwyciężczyni „Curvy Supermodel”
Fot. Facebook Curvy Supermodel

Na zdjęciu: Zwyciężczyni pierwszej edycji niemieckiego „Curvy Supermodel”

 

„Curvy supermodel” przypomina „Top Model”, który okazał się wielkim sukcesem TVN-u i miał już sześć edycji. Różni się tym, że występują w nim dziewczyny w rozmiarze XL. Czy „Curvy supermodel” przebije „Top model”? Dowiemy się na wiosnę, gdy ruszy emisja programu.

 

Polecamy też: Czują się przepysznie kobieco. Najsłynniejsze blogerki XXL nie mają kompleksów

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?