Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Georgina Rodriguez potwierdziła ślub z Cristiano Ronaldo?!

Nazwała go mężem i pokazała romantyczne zdjęcie

Rafał Kowalski 29 stycznia 2020 18:57
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są ze sobą kilka lat, ale do tej pory żadne z nich nie potwierdzało krążących plotek na temat tego, że wzięli ślub. Być może aż do dziś? Ukochana piłkarza zamieściła w sieci zdjęcie ze swojej imprezy urodzinowej. W podpisie do fotografii argentyńska modelka podziękowała swojemu… mężowi!

Georgina Rodriguez wyszła za Cristiano Ronaldo? Dowód

Dwa dni temu piękna modelka i ukochana piłkarza zamieściła na Instagramie zdjęcie ze swojego przyjęcia urodzinowego. W najnowszym poście Georgina Rodriguez nazwała Cristiano Ronaldo swoim mężem. „Szczęśliwa 26 dla mnie, bardzo szczęśliwa. Nie mogłabym prosić życia o więcej. Po prostu dużo zdrowia dla mojej rodziny i dla mnie oraz bym zawsze mogła cieszyć się nimi. Dziękuję wszystkim za życzenia, kwiaty i wyrazy miłości”, zaczęła. „I dziękuję mojemu mężowi za to, że dał mi to, co najlepsze w życiu, nasze dzieci. Kocham Cię”, napisała w sieci.

Przypomnijmy, że w listopadzie 2019 roku zagraniczne media dotarły do informacji, że zakochani są już po ślubie. Ich piękny dzień miał odbyć się w Maroku. Wesele miało udać się dzięki pomocy przyjaciela Ronaldo - marokańskiego kickboksera Badr Hariego. Oświadczyny miałyby być równie wystawne. Pierścionek zaręczynowy firmy Cartier kosztował według prasy aż 700 tysięcy euro!

Myślicie, że para ma powód, by trzymać decyzję o ślubie w tajemnicy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.