Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Georgina Rodriguez potwierdziła ślub z Cristiano Ronaldo?!

Nazwała go mężem i pokazała romantyczne zdjęcie

Rafał Kowalski 29 stycznia 2020 18:57
Cristiano Ronaldo oświadczył się Georginie Rodriguez. Pierścionek zaręczynowy dziewczyny Cristiano Ronaldo
Fot. AP/EAST NEWS

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo są ze sobą kilka lat, ale do tej pory żadne z nich nie potwierdzało krążących plotek na temat tego, że wzięli ślub. Być może aż do dziś? Ukochana piłkarza zamieściła w sieci zdjęcie ze swojej imprezy urodzinowej. W podpisie do fotografii argentyńska modelka podziękowała swojemu… mężowi!

Georgina Rodriguez wyszła za Cristiano Ronaldo? Dowód

Dwa dni temu piękna modelka i ukochana piłkarza zamieściła na Instagramie zdjęcie ze swojego przyjęcia urodzinowego. W najnowszym poście Georgina Rodriguez nazwała Cristiano Ronaldo swoim mężem. „Szczęśliwa 26 dla mnie, bardzo szczęśliwa. Nie mogłabym prosić życia o więcej. Po prostu dużo zdrowia dla mojej rodziny i dla mnie oraz bym zawsze mogła cieszyć się nimi. Dziękuję wszystkim za życzenia, kwiaty i wyrazy miłości”, zaczęła. „I dziękuję mojemu mężowi za to, że dał mi to, co najlepsze w życiu, nasze dzieci. Kocham Cię”, napisała w sieci.

Przypomnijmy, że w listopadzie 2019 roku zagraniczne media dotarły do informacji, że zakochani są już po ślubie. Ich piękny dzień miał odbyć się w Maroku. Wesele miało udać się dzięki pomocy przyjaciela Ronaldo - marokańskiego kickboksera Badr Hariego. Oświadczyny miałyby być równie wystawne. Pierścionek zaręczynowy firmy Cartier kosztował według prasy aż 700 tysięcy euro!

Myślicie, że para ma powód, by trzymać decyzję o ślubie w tajemnicy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.