Tomasz Karolak, Viva! sierpień 2010
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Tomasza Karolaka przerwała milczenie. Szczerze opowiedziała o swojej rodzinie

Co wyznała Lena Karolak?

Karol Sowa 10 listopada 2022 20:59
Tomasz Karolak, Viva! sierpień 2010
Fot. Iza Grzybowska

Lena Karolak, czyli córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej 5 listopada skończyła 15 lat. Przypomnijmy, że ostatnio pojawiła się z tatą na uroczystej premierze filmu pod tytułem „Listy do M.5”. To właśnie wtedy w rozmowie z dziennikarzami opowiedziała o swojej przyszłości oraz o tym, jak wygląda atmosfera w jej domu. Co wyznała pociecha ulubieńca widzów?

Kim jest córka Tomasza Karolaka?

Lena Karolak jest córką Tomasza KarolakaVioli Kołakowskiej. Rodzice 15-latki poznali się na planie serialu „Kryminalni”. Co ciekawe, w tamtym czasie ulubieniec widzów był zaręczony z Magdaleną Boczarską. Obecnie Tomasz i Viola są rodzicami Leny i Leona. Przypomnijmy, że w pewnym momencie artysta postanowił oświadczyć się matce swoich dzieci. Do dzisiaj ich relacja pełna jest wzlotów i upadków.

Aktor w pełni poświecił się swoim dzieciom. Udowodnił, że jest bardzo dobrym ojcem, chociaż jego życie uczuciowe nie było kolorowe. Ulubieniec widzów od początku uczestniczy w wychowaniu Leny i Leona. „Jestem zwolennikiem tego, że dzieci same sobie wybiorą, co czują. Jesteśmy na premierze, a trzy tygodnie wcześniej Lena oddała samodzielny skok spadochronowy. Życie zmienia się jak w kalejdoskopie. Zobaczymy, jestem absolutnie dumny z Leny. Moim zadaniem jest wspieranie Leny i Leona”, mówił podczas premiery najnowszej części filmu „Listy do M”.  

Lena Karolak na tym samym wydarzeniu opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Mimo że, ma predyspozycje, aby zostać modelką, jak jej mama, to nie planuje z tym wiązać swojego życia. „Nie czuję tego. Nie mam takiego planu, ale jest jeszcze trochę nauki przede mną, więc jeszcze wszystko się okaże”, opowiadała dziennikarce z „Dzień Dobry TVN”. A czym dzisiaj się zajmuje? Wybrała szkołę o profilu wojskowym. Jest również zainteresowana tradycjami sięgającymi pokolenia jej dziadków.

Jak na to wszystko zareagował Tomasz Karolak? „Jestem bardzo z tego wyboru zadowolony, bo przecież w mojej rodzinie są tradycje wojskowe: ojciec był wojskowym, mama także pracowała w wojsku. Mój tata też ucieszył się, kiedy okazało się, że jego wnuczka poszła do szkoły mundurowej”, mówił w rozmowie z Faktem.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wzruszona Katarzyna Bujakiewicz opowiedziała o przyjaźni i ostatniej rozmowie z Anną Przybylską

Lena Karolak, Warszawa, 03.11.2022. Uroczysta premiera filmu „Listy do M. 5”

Tomasz Karolak, Lena Karolak
Fot. AKPA/Baranowski

Tomasz Karolak, VIVA! sierpień 2010
Fot. Iza Grzybowska

Córka Tomasza Karolaka: Lena Karolak o atmosferze w domu

15-latka w najnowszym wywiadzie powiedziała, że święta spędza tylko z najbliższymi. Ten czas jest dla niej niezwykle ważny i magiczny. „Spędzamy je w kręgu najbliżej rodziny. Nie jeździmy do dziadków, wujków… Ewentualnie w pierwszy, drugi dzień świąt. Wigilię spędzamy tylko w tym najbliższym gronie rodzinnym. Nie trzymamy się ścisłych tradycji. Oczywiście jest u nas karp, kolędy są grane. Jest u nas inaczej, ale jest taka miła, rodzinna atmosfera”, mówiła Darii Pacońskiej z „Dzień Dobry TVN”. Jej tato dodał: „Głośno puszczamy muzykę i wydzieramy się do tej muzyki”, czytamy.

Jak widać, relacje z najbliższymi dla Leny Karolak są bardzo ważne. Życzymy jej wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Natalia Kukulska łudząco podobna do Anny Jantar! Wokalistka przeszła niesamowitą metamorfozę 

Tomasz Karolak, VIVA! sierpień 2010
Fot. Iza Grzybowska

Lena Karolak, Warszawa, 03.11.2022. Uroczysta premiera filmu „Listy do M. 5”

Lena Karolak
Fot. AKPA/Baranowski

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.