Obszerne sukienki, zmiana fryzury...

Gabriela Czernecka 15 października 2018 10:51

Na wiadomość o ciąży księżnej Meghan czekali wszyscy! Książę Harry wraz z żoną potwierdzili w końcu domysły internautów. Para książęca Sussex spodziewa się dziecka. Pierwszy potomek pary pojawi się wiosną 2019 roku. Informację oficjalnie potwierdził Pałac Kensington. Plotki o ciąży Meghan wreszcie się sprawdziły. Księżna bardzo starała się, by utrzymać tę wiadomość jak najdłużej w tajemnicy. Mimo to fani od jakiegoś czasu snuli domysły. Obszerne sukienki, zmiana fryzury... Tak księżna Meghan ukrywała swój ciążowy brzuszek! Zwróciliście na to uwagę?

Ciąża Meghan. To już oficjalne!

Ledwo umilkły komentarze na temat ślubu Harry'ego i Meghan, a wielu od razu oczekiwało wiadomości o dziecku. Nie jest to nic zaskakującego, bowiem niepisana zasada mówi, że w rodzinie królewskiej (ale i nie tylko) tuż po ślubie rozpoczyna się oczekiwanie na pierwszego potomka w młodym małżeństwie. Co ciekawe, w przypadku księżnej Kate i księcia Williama sprawa nie była taka oczywista. Para powiem postanowiła najpierw zająć się obowiązkami wobec monarchini, a dopiero potem postarać się o potomka.

Z decyzją o dziecku Kate i William nie zwlekali jednak zbyt długo, bo dwa lata po ślubie na świecie pojawił się książę George. Teraz, gdy Kate i William są już rodzicami trójki maluchów, a Meghan i Harry wzięli ślub, dla Brytyjczyków oczywistym był fakt, że niebawem młodzi małżonkowie podzielą się z fanami wspaniałą wiadomością. I Ci, co oczekiwali na wspaniałe wieści, nie przeliczyli się. Pałac Kensington wydał właśnie oświadczenie. Meghan jest w ciąży! Jak udało jej się ukryć ciążowy brzuszek? Sprawdzamy!

Tak ukrywała ciążowe krągłości, czyli ciążowe stylizacje Meghan

Zaczęło się od dość obszernych stylizacji. Luźne sukienki, które nie opinały księżnej w pasie zaczęły wzbudzać zainteresowanie mediów. Zwykle dopasowane do sylwetki kreacje, które podkreślały figurę księżnej odeszły w zapomnienie. Meghan zaczęła zakładać baskinki, sukienki odcięte zaraz pod biustem oraz płaszcze, które stały się idealnym rozwiązaniem dla przyszłej mamy. 

Nie udało się jednak uniknąć podejrzeń. Ciążę Meghan zaczęto przypuszczać, gdy księżna wraz z Harrym pojawili się na gali charytatywnej 100 Dni dla Pokoju, która odbyła się w Central Hall Westminster. Księżna Meghan w niebieskiej sukience od Jasona Wu wyglądała naprawdę fenomenalnie. Kreacja kończyła się za kolanem i nie miała dekoltu, a podkreślała jej smukłą sylwetkę. Dość nietypowe marszczenia na biuście spowodowały, że zaczęto snuć domysły, że Meghan jest w ciąży. 

Mama Meghan odwraca uwagę od ciąży córki

Później do mediów dotarły informacje, że mama księżnej Meghan, Doria Ragland, była widziana na zajęciach dotyczących opieki nad dzieckiem w Los Angeles. Kurs obejmuje wiedzę z zakresu karmienia piersią, opieki nad noworodkiem i matką w połogu, pierwszej pomocy, a nawet uczenia dziecka korzystania z toalety. 

Kolejno panie wraz z księciem Harrym pojawiły się na promocji książki księżnej Meghan. Luźny niebieski płaszcz Meghan również wzbudził zainteresowania internautów. U boku Meghan jak zwykle pojawił się książę Harry, który zadał szyku, ale uwagę skupiała na sobie także... mama księżnej Meghan, Doria Ragland. Jej pojawienie się było o tyle zaskakujące, że do tej pory trzymała się raczej z dala od mediów. Spora grupa internautów miała więc wątpliwości, co do tego, czy obecność mamy Meghan nie ma przypadkiem ukrytego motywu i ma odwracać uwagę od sylwetki Meghan.

Fryzura Meghan odwraca uwagę od ciąży

Parę dni później, para książęca Sussex pojawiła się w jednym z londyńskich uniwersytetów, gdzie jako honorowi ambasadorzy akcji, reprezentujący fundację The Royal Foundation, wręczyli nagrody dla najbardziej uzdolnionych uczniów. Meghan zaskoczyła zgromadzonych gości nie tylko strojem, ale i fryzurą! Ten trik stosowała też księżna Kate, gdy chciała ukryć ciążowy brzuszek.

Meghan zaprezentowała się w prostych włosach. Miała na sobie granatowy ozdobny kardigan Oscara de la Renty z asymetryczną falbaną przepasany paskiem, czarne spodnie dzwony Altuzzarra oraz czarne szpilki Aquazzura. Stylizacja ze względu na baskinkę nie uciszyła plotek o ciąży Meghan.

Sądzono, że wiadomość o ciąży Meghan zostanie przedstawiona w dniu 34. urodzin księcia Harry'ego, czyli 15 września. Nie tym razem. Para postanowiła nie odwracać uwagi od zbliżającego się ślubu księżniczki Eugenii. Dopiero dziś zakochani ogłosili, że spodziewają się dziecka! Młodej parze serdecznie gratulujemy, a Was zapraszamy do naszej galerii, gdzie możecie zobaczyć, jak Meghan ukrywała ciążowe krągłości! 

Dla fanów stylizacji Meghan mamy dobrą wiadomość. Para książęca Sussex wyruszyła właśnie w oficjalną podróż po Australii i praktycznie codziennie będziemy mogli podziwiać ich nowe zdjęcia. My już nie możemy się doczekać najnowszych zdjęć Meghan!  

1/10
Księżna Meghan, książę Harry, Meghan i Harry
Copyright @Rex Features/East News
1/10

Uwagę od ciążowego brzuszka Meghan odwracała nieodpowiednią długością kreacji. To było odważne, ale jednocześnie mądre posunięcie! Nikt nie zwrócił uwagi na to, że być może Meghan swą stylizacją próbuje coś ukryć.

2/10
księżna Meghan, książę Harry, stylizacje Meghan, Meghan w niebieskiej sukience
Copyright @SplashNews.com/East News
2/10

Przy tej sukience nikt jednak nie miał żadnych wątpliwości. Czekano jednak na potwierdzenie informacji o ciąży Meghan.

3/10
Księżna Meghan, książę Harry, Meghan w niebieskiej sukience, stylizacje Meghan
Copyright @Getty Images
3/10

Niebieska sukienka Meghan podkreśliła jej ciążowe krągłości. Para jednak plotek o ciąży nie skomentowała.

4/10
Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Copyright @Getty Images
4/10

Luźny niebieski płaszcz Meghan również wzbudził zainteresowania internautów. U boku Meghan jak zwykle pojawił się książę Harry, który zadał szyku, ale uwagę skupiała na sobie także... mama księżnej Meghan, Doria Ragland, której zadaniem również było odwrócenie uwagi od córki.

5/10
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
5/10

Meghan zaprezentowała się w prostych włosach. Miała na sobie granatowy ozdobny kardigan Oscara de la Renty z asymetryczną falbaną przepasany paskiem, czarne spodnie dzwony Altuzzarra oraz czarne szpilki Aquazzura. Stylizacja ze względu na baskinkę nie uciszyła plotek o ciąży Meghan.

6/10
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
6/10

I po raz kolejny baskinka i pasek, który luźno opina sylwetkę Meghan. Widzicie ciążowe krągłości?

7/10
Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Copyright @Rex Features/East News
7/10

Dzięki szczupłej sylwetce, ukrywanie pierwszych oznak ciąży w przypadku Meghan nie było aż tak trudne. Tu ciężko dopatrzyć się krągłości! 

8/10
Stylizacja księżna Meghan odwiedziła po raz pierwszy hrabstwo Sussex
Copyright @Rex Features/East News
8/10

Stylizacja księżna Meghan, w której odwiedziła po raz pierwszy hrabstwo Sussex, nie wzbudzała zbyt dużych kontrowersji. Ciężko się tu dopatrzyć ciążowych krągłości! 

9/10
Stylizacja księżna Meghan odwiedziła po raz pierwszy hrabstwo Sussex
Copyright @Getty Images
9/10

Płaszcz z pewnością ułatwił jej zadanie! 

10/10
Ślub księżniczki Eugenii, księżna Meghan Markle
Copyright @Getty Images
10/10

Na ślubie księżniczki Eugenii para szybko przemknęła bocznym wejściem. Meghan w obszernym granatowym płaszczu udało się ukryć brzuszek. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.