Chrissy Teigen
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Była przyjaciółka zdradziła całą prawdę o Meghan Markle!

Jakie sekrety skrywa księżna Sussex?

Olga Figaszewska 22 listopada 2018 07:26
Chrissy Teigen
Fot. Getty Images

W ostatnim czasie Meghan Markle cieszy się złą sławą… Na jej zachowanie żaliła się już była asystentka i służba pałacu. Księżna Meghan sumiennie przykłada się do swoich nowych obowiązków, przez co bywa nadgorliwia. Presja udziela się jej współpracownikom. W mailach do swoich asystentek, pisanych od piątej rano, opisywała prośby, sugestie a nawet rozkazy. A jak wyglądała współpraca z Meghan Markle zanim została księżną?  Żona Johna Legenda w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o ich wspólnej pracy na planie show Deal on No Deal. Co zdradziła Chrissy Teigen?

Chrissy Teigen zdradziła, jak wyglądała współpraca z Meghan Markle!

Zanim została księżną była gwiazdą amerykańskiego show-biznesu. Szerokiej liczbie telewidzów znana jest z roli w serialu Suits, gdzie wcielała się w postać Rachel Zane. Gościnnie pojawiała się w przeróżnych programach  telewizyjnych. Jak radziła sobie na planie? Czy zdarzało jej się gwiazdorzyć?

Prawdę na ten temat zdradziła modelka Chrissy Teigen. Panie miały okazję współpracować ze sobą podczas kręcenia  show Deal or No Deal!

„Była urocza. Teraz wszyscy pytają mnie, jaka jest, więc mówię: Przepraszam, ale nie ma żadnych brudnych tajemnic. Jest cudowna”, mówiła o kulisach pracy z Meghan w wywiadzie dla Daily Mail.

Aktorka zrobiła na Chrissy świetne wrażenie. Modelka jest zachwycona jej działalnością charytatywną i mocno kibicuje jej kolejnym projektom. Wcześniej o współpracy z Meghan opowiadała w programie Watch What Happened Live. Wówczas również wypowiadała się o niej w samych superlatywach!

Zupełnie nas to nie dziwi!  

Chrissy Teigen Grammy 2018
Fot. Eastnews

Książę Harry i Meghan Markle, Dzień pamięci
Fot. AP/East News

Meghan Markle, księżna Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.