KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle naprawdę jest w ciąży? Pojawił się na to kolejny dowód!

Mama księżnej przygotowuje się do nowej roli...

Weronika Kostyra 10 września 2018 10:53
księżna Meghan z mamą, Meghan Markle, Doria Ragland
Fot. Getty Images

Choć domysły o tym, że Meghan Markle może być w ciąży pojawiły się już tuż po jej ślubie z księciem Harrym, w ostatnim czasie pojawiły się na to dowody. Zaledwie kilka dni temu fotografowie przyłapali księżną w sukience, która lekko podkreślała brzuszek. Ale nie tylko niebieska kreacja Jasona Wu sprawiła, że media mają niemal pewność, że niedługo usłyszymy oficjalne potwierdzenie radosnej wieści.

Meghan Markle jest w pierwszej ciąży?

Jak donoszą zagraniczne media, mama księżnej Meghan, Doria Ragland, była niedawno widziana na zajęciach dotyczących opieki nad dzieckiem w Los Angeles. Kurs obejmuje wiedzę z zakresu karmienia piersią, opieki nad noworodkiem i matką w połogu, pierwszej pomocy, a nawet uczenia dziecka korzystania z toalety.

„Dwoje naszych nauczycieli, Brandi i Hannah, jeżdżą do niej do domu. Chcą uniknąć niechcianej uwagi. Meghan chce uniknąć zatrudniania dodatkowego personelu do opieki nad dzieckiem. Uważa, że najlepszym wyjściem jest poprosić matkę o pomoc. Szczególnie, że Doria zrobi to z przyjemnością. Uwielbia dzieci i od dawna specjalizuje się w ciążowej jodze”, podaje serwis Dailymail.

Od dłuższego czasu mówi się też, że Doria Ragland planuje przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii, by być blisko córki, a w przyszłości także wnuków. Meghan Markle i jej mama od zawsze miały bardzo bliską relację i rozwiązanie wydało im się naturalne.

Czy to oznacza, że lada dzień możemy spodziewać się oficjalnego potwierdzenia ciąży księżnej Meghan? 

Doria Ragland, mama Meghan Markle
Fot. East News

Mama Meghan Markle, Doria Ragland
Fot. East News

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!