Loni Willison, Jeremy Jackson
Fot. Maury Phillips/WireImage/Getty Images
O tym jest głośno

Była modelką, dziś żyje na ulicy. Nowe zdjęcia Loni Willison grzebiącej w śmieciach szokują...

W niczym nie przypomina dawnej siebie

Marta Nawacka 2 października 2022 14:03
Loni Willison, Jeremy Jackson
Fot. Maury Phillips/WireImage/Getty Images

Przed laty miała wszystko: miłość, pieniądze i sławę. Dzisiaj zmaga się z kryzysem bezdomności, przeszukuje śmietniki i znikąd nie chce przyjąć pomocy... Życie byłej modelki, Loni Willison, potoczyło się dramatycznie. W mediach pojawiły się nowe zdjęcia kobiety z Los Angeles. Te szokujące fotografie mówią wszystko...

Dramatyczne życie Loni Willison

Loni Willison miała wszystko: odnosiła sukcesy jako modelka, tworzyła szczęśliwy związek z Jeremym Jacksonem, gwiazdą serialu „Słoneczny patrol”, była piękna i sławna. Niestety sielanka szybko się skończyła... Uzależnienie pary od alkoholu i narkotyków sprawiło, że ich małżeństwo zmieniło się o 180 stopni. Przez używki aktor stał się agresywny, a wobec swojej żony stosował przemoc fizyczną. W 2014 roku Loni Willison zgłosiła się na policję, zeznając, że mąż się nad nią znęca. Raz miał nawet próbować ją udusić. Sąd skazał mężczyznę na kilka miesięcy więzienia, lecz nie był to koniec kłopotów kobiety...

Niedługo potem na jaw wyszło, że były ukochany Loni Willison miał ogromne długi. By je spłacić sprzedali luksusową posiadłość i samochody. Z czasem kobieta coraz rzadziej pojawiała się w mediach. Popadła w depresję, zrezygnowała z modelingu i popadła w uzależnienie od używek... Po rozwodzie z ukochanym modelka przeszła załamanie nerwowe i trafiła na ulicę. Odmawiała wszelkiej pomocy, a jej jedynym źródłem utrzymania jest zbieranie śmieci... „Nie chcę rozmawiać z przyjaciółmi, mam się dobrze. Nie chcę, żeby ktoś mi pomagał. Nie mam telefonu komórkowego. Mam jedzenie i mam miejsce do spania. Dostaję pieniądze tu i tam, a jedzenie jest w śmietnikach i w pobliżu sklepów. Jest tego dużo”, mówiła w 2021 roku.

Czytaj też: Piotr Zioła wrócił po pięcioletniej przerwie. Muzyk przebywał w szpitalu psychiatrycznym

Loni Willison, Jeremy Jackson
Fot. Jonathan Leibson/FilmMagic/Getty Images

Loni Willison i Jeremy Jackson, 27.05.2011

Loni Willison na nowych zdjęciach. Szokujące fotografie

Media co jakiś czas publikują nowe zdjęcia byłej modelki, która za każdym razem zdaje się wyglądać coraz gorzej. I choć fotografie wywołują niepokój, Loni Willison za każdym razem konsekwentnie odmawia jakiejkolwiek pomocy... W czwartek kobiecie zrobiono nowe zdjęcia. Bose stopy, wychudzone i wyniszczone od używek ciało, brak zębów i łysa głowa ukryta pod czapką z daszkiem sprawiają, że trudno rozpoznać w niej dawną Loni... Ze sobą miała wózek wypełnionymi różnymi rzeczami i przeszukiwała kolejne śmietniki na ulicach Los Angeles.  

Zobacz także: Piotr Kraśko krytykowany po wywiadzie w DDTVN. Internautów oburzyła także postawa Doroty Wellman

Loni Willison, 29.09.2022
Fot. SplashNews.com/East News

Loni Willison, 29.09.2022

Loni Willison, 29.09.2022
Fot. SplashNews.com/East News

Loni Willison, 29.09.2022

Loni Willison, 29.09.2022
Fot. SplashNews.com/East News

Loni Willison, 29.09.2022

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.