Michał Wójcik
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wójcik z Ani Mru-Mru o swoim burzliwym życiu osobistym: „nie jestem wierny”

Zdobył się na wyjątkową szczerość

Konrad Szczęsny 12 grudnia 2023 11:51
Michał Wójcik
Fot. Forum

Jego życie prywatne budzi ogromne medialne zainteresowanie i emocje. Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru w najnowszym wywiadzie skomentował nie tylko swoje osobiste wybory, lecz także ujawnił, że zmagał się z uzależnieniem i musiał skorzystać z pomocy profesjonalistów. 

Michał Wójcik o swoich partnerkach: nie jestem wierny

W podcaście „WojewódzkiKędzierski”, w którym gościli Michał Wójcik i Marcin Wójcik, poruszono m.in. kwestię atrakcyjności i wpływu na nią profesji, którą parają się obaj panowie. Prowadzący zapytali m.in. czy aktorzy kabaretowi mogą potwierdzić obiegową opinię, jakoby kobiety zwracały większą uwagę na tych mężczyzn, którzy wykazują się nietuzinkowym poczuciem humoru.

Odpowiedź z obu stron była twierdząca. Kuba Wojewódzki nie omieszkał przy tym nawiązać do życia prywatnego Michała Wójcika, o którym wiele razy rozpisywały się media. Chodziło m.in. o jego burzliwe rozstania, nowe związki i dzieci, które są ich owocem. Aktor kabaretowy ustosunkował się do tego z rozbrajającą szczerością.

Nie jestem wierny. Mam czwórkę dzieci z czterema partnerkami. To był efekt zaplanowany, który później okazał się improwizacją. Najlepsza improwizacja jest zaplanowana. Życie jest jedną wielką improwizacją. Ja nie uważam, żeby życie było żartem, ale tak je traktuję”, stwierdził bez ogródek Michał Wójcik.

Czytaj także: Niedawno pożegnał partnerkę. Tak radzi sobie Michał Wójcik. Kulisy ujawnił przyjaciel

Michał Wójcik, Pytanie na śniadanie, 28 kwi 2016
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum

Michał Wójcik, plan „Pytania na śniadanie”, 28 kwietnia 2016 roku

Michał Wójcik przyznał się do walki z uzależnieniem

W dalszej części rozmowy Kuba Wojewódzki wprost zapytał, czy artysta skorzystał z terapii w związku z seksoholizmem. Z jego padła jednak odpowiedź przecząca. 

Z seksoholizmu akurat nie. Byłem na terapii z różnych rzeczy, np. z używek mocnych”, zastrzegł przy tym. Prowadzący drążył dalej i poprosił o komentarz do doniesień medialnych, jakoby jedną z partnerek Michał Wójcik poznał w trakcie terapii właśnie. Ale tutaj odpowiedź nie była jednoznaczna. „Jeśli masz osobę, która to rozumie, to to przynosi efekt”, stwierdził wymijająco artysta.

Następnie rozmowa zeszła na tory dotyczące popularności i jej wpływu na życie prywatne. Powodem były niedawne słowa córki Michała Wójcika, która wyznała, że fakt, że jej tata jest kabareciarzem, wiązał się z wieloma trudnościami. Kuba Wojewódzki zapytał wprost czy według artysty to „temat na skecz”.

„Jak najbardziej. Natomiast pamiętajmy, że kabaret nie musi tylko bawić, ale może dać chwilę refleksji. Ale życie kabareciarza było dla mnie bardzo ciężkie, ponieważ trzeba było podjąć decyzję i ktoś musi na tym ucierpieć. W moim przypadku to była rodzina. To wymaga poświęcenia, nie da się nadrobić tygodnia w trasie po powrocie”, przyznał smutno Michał Wójcik.  

Zobacz także: Życie nie rozpieszczało Michała Wójcika. Gdy stracił nadzieję na szczęście, poznał Jani

Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Polsat SuperHit Festiwal 2016
Fot. VIPHOTO/East News

Marcin Wójcik, Michał Wójcik, czyli kabaret Ani Mru-Mru, Polsat SuperHit Festiwal, 2016 rok

Michał Wójcik, córka Julia Wójcik
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Michał Wójcik z córką Julią Wójcik na planie „Dzień Dobry TVN”, wrzesień 2022 roku

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.