Britney Spears obrażona na kościół
Fot. (Image Group LA/Disney Channel via Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Britney Spears w dniu swoich 41. urodzin opublikowała zdjęcia swoich synów. „Oddałabym wszystko, by dotknąć Waszych twarzy” 

„Kocham was… Umarłabym za was!”, dodała

Karol Sowa 3 grudnia 2022 20:15
Britney Spears obrażona na kościół
Fot. (Image Group LA/Disney Channel via Getty Images

Drugiego grudnia Britney Spears świętowała 41. urodziny. Z tej okazji postanowiła opublikować niezwykle wzruszające posty. Na fotografiach możemy zobaczyć jej synów, za którymi bardzo tęskni. Przypomnijmy, że artystka wyszła za mąż za Kevina Federlina, z którym doczekała się dwóch pociech. Niestety, ta miłość nie przetrwała próby czasu. Później wokalistka przechodziła załamanie nerwowe, a następnie rodzina postanowiła ją ubezwłasnowolnić. Co więcej, przez 13 lat była pod nadzorem swojego taty. Jej synowie: Jayden i Sean zamieszkali wówczas ze swoim ojcem. To sprawiło, że stosunki królowej muzyki pop z jej latoroślami znacznie się pogorszyły. Z czasem, artystce udało się odzyskać szczęście. Uwolniła się od toksycznego ojca oraz znalazła miłość swojego życia. Obecnie jest w związku małżeńskim z Samem Asgharim. Jak wyglądają jej synowie? Jej ostatnie wpisy łamią serce.

Britney Spears — trudna relacja z dziećmi

Britney Spears nie ma najlepszego kontaktu ze swoimi synami. Gdy oni dojrzewali, ona zmagała się z życiowymi zakrętami, które uniemożliwiały jej spotykanie się z dziećmi. 15-letni Jayden i 16-letni Sean nie pojawili się nawet na ślubie mamy. „Wtedy po prostu nie była to dobra pora na wyjazd. Nie mówię, że nie jestem z niej zadowolony”, wyznał Jayden w rozmowie z Daily Mail. Co ciekawe, podczas rozmowy nie zabrakło jego ojca. „Bardzo się cieszę z ich szczęścia, ale nie zaprosiła całej rodziny, a gdybym miał być tylko ja i Preston, po prostu nie widzę, jak ta sytuacja zakończyłaby się w dobrze”, dodawał. 

Britney nie została obojętna na słowa swojej pociechy. „Moja miłość do moich dzieci nie ma granic i bardzo mnie smuci, gdy słyszę jego oburzenie, że nie spełniłam jego oczekiwań jako matka… a może kiedyś spotkamy się twarzą w twarz i otwarcie o tym porozmawiamy!”, pisała piosenkarka.

Po tym wyznaniu medialna burza ucichła.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kasia Smutniak miała anoreksję, przeżyła śmierć partnera i... odniosła międzynarodowy sukces!

Britney Spears, Kevin Federline, 2004

Britney Spears, Kevin Federline, 2004
Fot. V. Summers/AdMedia/Capital Pictu / Capital pictures / Forum

Britney Spears opublikowała najnowsze zdjęcia synów i siostry

Teraz możemy zauważyć, że wokalistka bardzo tęskni za swoimi synami. Z okazji swoich 41. urodzin postanowiła opublikować zdjęcia chłopców. Na początku udostępniła fotografie Seana. „Do obu moich chłopców… Kocham was… Umarłabym za was!!! Oddałbym wszystko, żeby tylko dotknąć Waszych twarzy!!! Przesyłam moją miłość… Mamusia”, czytamy w mediach społecznościowych. Ten sam opis dodała w kolejnej publikacji. Tym razem mogliśmy zobaczyć jej drugiego syna.  

Tego samego dnia zwróciła się też do swojej siostry Jamie Lynn. „To moje urodziny, ale jesteś w moim sercu, więc myślę o tobie… Gratulacje za bycie tak odważnym, inspirującym i pokazywanie odwagi i chwały w swoim programie! Nie jesteś sama… Jeśli ktoś wie, jakie to uczucie… Rozumiem. Moja młodsza siostrzyczka! Kocham cię!”, czytamy. 

Widać, że Britney Spears bardzo cierpi i tęskni za najbliższymi. Mamy nadzieję, że wszystko w jej życiu wróci do normy. 

CZYTAJ TEŻ: Jan i Lenka Klimentowie zostali rodzicami! Udostępnili zdjęcia z małą pociechą

Britney Spears i jej obecny mąż Sam Asghari

Britney Spears obrażona na kościół
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.