Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM JEST GŁOŚNO

Jan i Lenka Klimentowie zostali rodzicami! Udostępnili zdjęcia z małą pociechą

Poznaliśmy też imię dziecka

Karol Sowa 3 grudnia 2022 10:01
Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Lenka i Jan Klimentowie to bardzo znani tancerze, którzy od wielu lat występują w programie „Taniec z Gwiazdami”. Od niedawna artysta zasiada też na krześle jurora w „Mam Talent”. Telewidzowie pokochali parę za szczerość i pogodę ducha. Jak się okazuje, nie tylko w pracy realizują swoje cele. W życiu prywatnym starali się o dziecko, które właśnie przyszło na świat. Dumni rodzice pokazali zdjęcie małej pociechy oraz zdradzili jej imię! „Teraz długa i trudna droga nauczania przed nami, ale będzie to piękny czas pełen miłości. Kochamy cię nasz maluszku. Twoi rodzice i najlepsi przyjaciele”, czytamy na Instagramie.

Lenka i Jan Klimentowie zostali rodzicami 

Tancerze podzielili się radosną nowiną. Na ich Instagramie pojawił się post, z którego dowiadujemy się, że Lenka Klimentowa urodziła. Dumni rodzice w piękny sposób przywitali nowego członka rodziny. „01.12. 2022 zostaliśmy prze szczęśliwymi rodzicami!!! ♥️ To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo, ale daliśmy radę, bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go 💙 CRISTIAN KLIMENT 👶🏽”, czytamy na Instagramie. „Teraz długa i trudna droga nauczania przed nami ale będzie to piękny czas pełen miłości♥️ Kochamy cię nasz maluszku Twoi rodzice ♥️ i najlepsi przyjaciele🐶🐶♥️”, dodali.  

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów i gratulacji.  

CZYTAJ TEŻ: „Wychowywałem się z mamą i babcią". Trudna relacja Piotra Kraśki z tatą. Kim był jego ojciec?

Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Jan Kliment i jego żona Lenka — długa walka o dziecko 

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku zakochani poinformowali swoich fanów, że zostaną rodzicami. Na fotografii zapozowali wówczas z pieskami oraz zdjęciem USG. W opisie mogliśmy przeczytać: „Czekaliśmy na ten moment tak długo, wytrzymaliśmy wszystkie pytania typu: »A kiedy dziecko?«, »Czy wy nie chcecie dzieci?«, »Dlaczego jeszcze nie macie dzieci, jak jesteście tak długo razem?«, »Wy tylko o karierze myślicie i o dzieciach nie«, »Macie w ogóle plany jak powiększyć rodzinę?«. I tak dalej i dalej… przez kilka lat. Nie zawsze da się wszystko zaplanować i nie zawsze jest wszystko ot, tak. Udało się i w tym roku zostaniemy rodzicami! Jesteśmy przeszczęśliwi dla nas to cudowny czas, NASZ CZAS”, wyznali. 

Po kilku tygodniach artyści zdradzili, że spodziewają się chłopczyka. Jan Kliment w rozmowie z Plejadą mówił: „Na początku płeć nie była ważna, najważniejsze było to, że Lenka jest w ciąży. Oczywiście, chciałem dziewczynkę, ale to nieważne. Ważne, żeby było zdrowe. Ponieważ to będzie chłopak, to będzie rozpieszczony przez moją żonę, to już wiem na pewno. Mnie nie będzie słuchać”. 

Zakochani przez cały ten czas byli w stałym kontakcie z fanami. Szczęśliwym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego. Gratulujemy! 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Annę Lewandowską i jej brata łączy szczególna więź! Kim jest Piotr Stachurski?

Jan Kliment, Lenka Klimentova, Jan i Lenka Klimentowie, Viva! 21/2021
Fot. Krzysztof Opaliński

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.