Anna Przybylska, VIVA! 2008, main topic
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

Powstała pierwsza biografia Anny Przybylskiej. Kiedy trafi do sprzedaży?

Damian Duda 29 czerwca 2017 16:30
Anna Przybylska, VIVA! 2008, main topic
Fot. Marek Straszewski

 

27 września ukaże się pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Autorami książki są dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej’’, Grzegorz Kubicki oraz Maciej Drzewicki.

 

Zobacz też: Jarosław Bieniuk z dziećmi we wzruszającym teledysku. Tak pozowali VIVIE! EKSKLUZYWNE WIDEO

 

Anna Przybylska skradła serca milionów widzów. Jej role uznawane są za kultowe. Wszyscy pamiętamy postać policjantki Marylki ze „Złotopolskich’’. Za każdym, kiedy pojawiała się w mediach, budziła emocje i zainteresowanie. Jej odejście było ciosem dla wszystkich.

 

Matka aktorki, Krystyna Przybylska, po raz pierwszy wyznała, dlaczego zdecydowała się mówić w mediach o odejściu swojej córki.

 

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „Wysokich Obcasach”. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka’’ — powiedziała matka aktorki.   

 

Anna Przybylska, biografia
Fot. Materiały Prasowe

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.