Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz
O TYM JEST GŁOŚNO

Beata Tyszkiewicz wróci do Tańca z gwiazdami? „Produkcja często wysyła mi kwiaty”

Aktorka odeszła z programu 1,5 roku temu...

Rafał Kowalski 8 października 2019 16:59
Beata Tyszkiewicz, VIVA! 10/2009
Fot. Ryszard Horowitz

Półtora roku temu Taniec z gwiazdami stracił jedną z najjaśniejszych postaci, która od zawsze kojarzyła się z show. Mowa o pani Beacie Tyszkiewicz, która ze względu za swoje zdrowie odeszła z produkcji. Dziś aktorka czuje się już znacznie lepiej. Czy oznacza to, że znów zasiądzie w jury tanecznego hitu Polsatu?

Produkcja Tańca z gwiazdami kusi Beatę Tyszkiewicz

W rozmowie z Faktem dama polskiego kina wyznała, że osoby pracujące przy Tańcu z gwiazdami stale proszą ją o powrót do programu. „Produkcja do tej pory jest dla mnie szalenie miła, dostaję zapytania o powrót i bardzo często przysyłają mi kwiaty. To niesamowite, że o mnie nie zapominają, bo ten program był ważną częścią mojego życia”, wyznała w wywiadzie dla dziennika Beata Tyszkiewicz.

Sędziwa aktorka dodała też, że co tydzień obserwuje zmagania kolejnych uczestników programu i jest na bieżąco z tym, co dzieje się w warszawskim studiu telewizyjnym. „Dalej ze wzruszeniem co piątek oglądam „Taniec z gwiazdami”. Uwielbiam to, że Iwona nie straciła swojego pazura i wciąż jest Czarną Mambą”, wyznała Faktowi gwiazda.

A czy jest szansa, by Beata Tyszkiewicz powróciła do oceniania gwiazd w piątki o dwudziestej? Okazuje się, że tak! Z jednym ale… „Na pewno nie na cały sezon”, dodała tajemniczo aktorka w Fakcie.

Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy znów panią Beatę na ekranie. Też za nią tęsknicie? 

Beata Tyszkiewicz

Taniec z gwiazdami, jury
Fot. ONS

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.