VIDEO VIVY!

„Mam dość show-biznesu!”, Beata Tyszkiewicz kończy karierę!

Zobacz, za co ja kochamy!

16 października 2018 16:02

Beata Tyszkiewicz zapowiada, że definitywnie rozstaje się z show-biznesem. W zeszłym roku przeszła zawał serca i zakończyła bycie jurorką w tanecznym show. Jej ostatnie wypowiedzi w Super Expresie nie pozostawiają wątpliwości: „Ja się już chyba napracowałam w życiu, nie? Wypada zacząć odpoczywać”, powiedziała 80-letnia aktorka.

Jej dorobek budzi respekt. Zagrała w stu filmach. Lalka, Wszystko na sprzedaż, Seksmisja. Stała się pierwszą damą polskiego kina. Jej styl bycia przed kamerą porównywano do talentu Romy Schneider. Pochodzi z arystokratycznej rodziny. Była żoną Andrzeja Wajdy, w tym związku urodziła córkę Karolinę. Miejmy nadzieję, że nie dotrzyma słowa i jeszcze zaskoczy nas nową rolą w show-biznesie.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.