Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak na zdjęciu z córkami. Co za wspaniałe trio!

Podobne do sławnej mamy?

Aleksandra Andrzejak 11 marca 2021 14:57
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Beata Kozidrak ma dwie córki. Jedna z nich, Agata, z okazji dnia kobiet na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą i siostrą. Uderzające podobieństwo!

Beata Kozidrak: córki

Beata Kozidrak jest ikoną polskiej sceny muzycznej. Jej piosenki od lat nucą miliony Polaków. Od 1978 roku Beata stoi na czele zespołu Bajm. To właśnie ze współzałożycielem Bajmu - Andrzejem Pietrasem ma dwie córki, Katarzynę i Agatę Pietras. Starsza córka, Katarzyna poszła w ślady mamy i rozwija swoją karierę wokalną. Początkowo śpiewała w zespole. Teraz skupia się na karierze solowej.

Młodsza córki Beaty Kozidrak - Agata - pracuje jako projektantka i dyrektor kreatywna w jednej z firm odzieżowych. 

Beata Kozidrak: zdjęcie z córkami

Agata Pietras z okazji dnia kobiet na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą i siostrą. Dziewczyny przytulają się do mamy w zimowej scenerii i promieniach słońca. Wszystkie trzy uśmiechnięte, emanują pozytywną energią. Fani są zachwyceni! W komentarzach sypią się komplementy. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…