Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak na zdjęciu z córkami. Co za wspaniałe trio!

Podobne do sławnej mamy?

Aleksandra Andrzejak 11 marca 2021 14:57
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. MICHAŁ PAŃSZCZYK

Beata Kozidrak ma dwie córki. Jedna z nich, Agata, z okazji dnia kobiet na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą i siostrą. Uderzające podobieństwo!

Beata Kozidrak: córki

Beata Kozidrak jest ikoną polskiej sceny muzycznej. Jej piosenki od lat nucą miliony Polaków. Od 1978 roku Beata stoi na czele zespołu Bajm. To właśnie ze współzałożycielem Bajmu - Andrzejem Pietrasem ma dwie córki, Katarzynę i Agatę Pietras. Starsza córka, Katarzyna poszła w ślady mamy i rozwija swoją karierę wokalną. Początkowo śpiewała w zespole. Teraz skupia się na karierze solowej.

Młodsza córki Beaty Kozidrak - Agata - pracuje jako projektantka i dyrektor kreatywna w jednej z firm odzieżowych. 

Beata Kozidrak: zdjęcie z córkami

Agata Pietras z okazji dnia kobiet na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z mamą i siostrą. Dziewczyny przytulają się do mamy w zimowej scenerii i promieniach słońca. Wszystkie trzy uśmiechnięte, emanują pozytywną energią. Fani są zachwyceni! W komentarzach sypią się komplementy. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.