Beata Kozidrak o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem i powrocie do niego
Fot. Michał Pańszczyk
Stylizacje gwiazd

Beata Kozidrak zaskoczyła odważną stylizacją na walentynkowym koncercie Polsatu!

Ależ ona ma nogi!

Redakcja VIVA! 14 lutego 2021 20:35
Beata Kozidrak o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem i powrocie do niego
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Piosenkarka ma 60 lat, a mimo to jej figury i szczupłych nóg mogłyby jej pozazdrościć młodsze koleżanki. Nic więc dziwnego, że lubi je eksponować. Nie inaczej było podczas walentynkowego koncertu Polsatu, podczas którego zaprezentowała odważną stylizację!

Odważna stylizacja Beaty Kozidrak na walentynkowym koncercie Polsatu

Piosenkarka z okazji walentynek 2021 postawiła na odsłaniającą nogi połyskującą sukienkę, która sięgała jej zaledwie do połowy uda. Stylizacja miała bardzo ciekawy krój, przypominający krótki, dwurzędowy płaszcz z szerokim kołnierzem, który ładnie eksponował jej dekolt i szyję.

Beata Kozidrak koncert walentynkowy Polsta 2021
Fot. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Do tego Beata Kozidrak, która uwielbia rockowe akcenty, dobrała szpilki ze srebrnymi łańcuszkami oraz efektowne, skórzane mitenki. 

Jeśli chodzi o makijaż, piosenkarka zdecydowała się na klasykę – delikatny smoky eyes, dość jasne usta i... czerwone paznokcie. Bardzo kobieco i jednocześnie elegancko.

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?