Beata Kozidrak o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem i powrocie do niego
Fot. Michał Pańszczyk
Stylizacje gwiazd

Beata Kozidrak zaskoczyła odważną stylizacją na walentynkowym koncercie Polsatu!

Ależ ona ma nogi!

Redakcja VIVA! 14 lutego 2021 20:35
Beata Kozidrak o rozwodzie z Andrzejem Pietrasem i powrocie do niego
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak to jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Piosenkarka ma 60 lat, a mimo to jej figury i szczupłych nóg mogłyby jej pozazdrościć młodsze koleżanki. Nic więc dziwnego, że lubi je eksponować. Nie inaczej było podczas walentynkowego koncertu Polsatu, podczas którego zaprezentowała odważną stylizację!

Odważna stylizacja Beaty Kozidrak na walentynkowym koncercie Polsatu

Piosenkarka z okazji walentynek 2021 postawiła na odsłaniającą nogi połyskującą sukienkę, która sięgała jej zaledwie do połowy uda. Stylizacja miała bardzo ciekawy krój, przypominający krótki, dwurzędowy płaszcz z szerokim kołnierzem, który ładnie eksponował jej dekolt i szyję.

Beata Kozidrak koncert walentynkowy Polsta 2021
Fot. fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Do tego Beata Kozidrak, która uwielbia rockowe akcenty, dobrała szpilki ze srebrnymi łańcuszkami oraz efektowne, skórzane mitenki. 

Jeśli chodzi o makijaż, piosenkarka zdecydowała się na klasykę – delikatny smoky eyes, dość jasne usta i... czerwone paznokcie. Bardzo kobieco i jednocześnie elegancko.

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?